Хіти тижня. Дослідники знайшли субмарину із "золотом Гітлера" поблизу узбережжя Антарктиди

Об'єкт виявили за допомогою картографічного сервісу Google Earth.

Субмарина Гітлера. Архівне фото.

Дослідники знайшли підводний човен з «золотом Гітлера» біля узбережжя Антарктиди - на їхню думку габарити об'єкта і час його перебування в льодах цілком збігаються з датою зникнення підводного човна з «конвою Гітлера». Крім того, архівні дані говорять про те, що субмарина везла дуже важливий невідомий вантаж. Об'єкт виявили за допомогою картографічного сервісу Google Earth. Відповідне відео судна було опубліковано на каналі в YouTube, інформують Патріоти України.

Дослідник Уве Еббол з Каліфорнії разом з невеликою дослідницькою групою проаналізував візуальні розміри і вважає, що об'єкт безсумнівно крейсерський підводний човен U 530, зв'язок з яким втратили після того, як він перетнув екватор. 13 квітня 1945 року священні реліквії Третього рейху, документи та особисті речі фюрера, укладені в шість бронзових ящиків, були доставлені в німецьке портове місто Кіль і занурені на "U-530".

На човен зійшли і п'ять таємничих пасажирів, обличчя яких приховували хірургічні пов'язки. Тієї ж ночі субмарина вийшла з Кіля. Її командир отримав два особистих листи - від Гітлера і Деніца. Відповідно до припису, він зобов'язаний був взяти у кожного члена екіпажу "обітницю вічного мовчання".


З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...