Хіти тижня. Дотиснуть? Знайшли небезпечні речовини: У справі про ДТП з Зайцевою стався новий поворот

Представник потерпілої сторони у справі про аварію на Сумській має намір ініціювати розслідування дій експертів з інституту судових експертиз імені Бокаріуса, які проводили експертизи у справі. Про це заявила адвокат Лариса Матвєєва для NewsRoom, повідомляють Патріоти України.

Причиною такої ініціативи стала позиція Міністерства охорони здоров'я, яке підтвердило некоректне проведення експертизи на наркотики в організмі обвинуваченої.

"Ми були не згодні з результатами експертизи і звернулися в МОЗ. Там підтвердили наші припущення. За його словами, для підтвердження того, чи знаходилася особа в стані сп'яніння, не потрібно встановлювати кількість речовини. На жаль, суд не прийняв ці матеріали як доказ" , - нагадала адвокат.

Також вона уточнила, що зверталася до місцевих інститути за проведенням незалежної оцінки дій експертів інституту Бокаріуса.

"Академік прийшов до висновку, що Зайцева в момент ДТП перебувала під впливом речовин, які знижують швидкість реакції, а саме кодеїну, фенобарбіталу і анальгіну. Також професор додав, що спільний прийом цих медикаментів підсилює їх дію ... Ми маємо намір ініціювати розслідування, щоб встановити причину висновків, до яких прийшли експерти інституту Бокаріуса: це рівень їх знань або корупція ", - додала вона. Також юрист зазначила, що до кінця тижня звернеться в поліцію за вказаними фактами.

Під удар потрапили і ЗМІ: Facebook викрив та знешкодив в Україні масштабну "фабрику тролів" (фото)

вівторок, 17 вересень 2019, 14:15

Facebook призупинив в Україні діяльність акаунтів і груп, які вели скоординовані кампанії з дезінформації. Серед заблокованих - сторінки інформаційних сайтів "Знай", Politeka і Hyser, передають Патріоти України. В цілому Facebook видалив 168 акаунтів, ...

Хіти тижня. "Рай двірника": Мережу розбурхало незвичайне фото з Києва

вівторок, 17 вересень 2019, 14:00

Фото було зроблено на вулиці Старокиївська, 10Г. Користувачів інтернету розбурхало незвичайне фото з Києва - на знімку зафіксовано переговори групи чоловіків, а вся вулиця практично засипана доларами. Відповідний знімок розміщено на сторінці dtp.kiev.u...