Хіти тижня. "Довбой*б!": Військовий РФ влаштував новий вибух боєприпасів (відео)

У мережі з'явилося відео, яке зафіксувало, як десь на території Росії людина, імовірно, військовий, влаштував вибух, скидаючи боєприпаси з вантажівки.

Офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан ("Штірліц") оприлюднив відеозапис про рівень безпеки поводження з боєприпасами в Російській Федерації. Відповідний ролик з'явився на його сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

На опублікованих кадрах чоловік безтурботно скидає боєприпаси прямо з вантажівки, а через п'ятнадцять секунд відбувається потужний вибух.

Інформації про те, чи залишився живий винуватець інциденту, немає, однак можна припустити, що навряд чи він залишився цілий, враховуючи потужність підриву боєприпасів.

"Арешт рахунків блокує нас, "Євробачення" й Олімпіада під питанням": У "Суспільному" зробили тривожну заяву

п’ятниця, 28 лютий 2020, 13:15

"Суспільне" заявляє, що вже тиждень звертається по допомогу до Кабінету міністрів, Міністерства фінансів, Міністерства культури, молоді та спорту й Міністерства юстиції України, проте не отримує відповіді та підтримки. "Суспільне" заявляє, що арешт рах...

Хіти тижня. "Ми ніколи не бували в Кропивницькому": "Тітушки" з Нових Санжар записали відеозвернення під мерією

п’ятниця, 28 лютий 2020, 13:00

Хлопці запевняють, що є місцевими жителями, а за протестами тільки спостерігали. У ньому хлопці пояснили, що саме робили на мітингу. Вони стверджують, що є місцевими жителями і назвали свої імена. Також хлопці запевнили, що на протесті були лише півтор...