Хіти тижня. Довелося закрити ресторан: У Одесі провчили любителя "русского мира"

Місцеві додали, що в ресторані "Че Гевара" також були невиправдано високі ціни та несмачна їжа.

Власник одеського ресторану «Че Гевара» Дмитро Копилов закрив його через бойкот - люди не хотіли відвідувати його заклад, називаючи ресторатора сепаратистом. Про закриття ресторану Копилов повідомив на своїй сторінці в соціальних мережах, передають Патріоти України.

«Багато перестало до мене людей ходити, в зв'язку з тим, що я сепаратист. Так і говорили, у вас власник - сепар, не підемо до вас», - написав ресторатор і анонсував розпродаж обладнання та меблів.

У мережі активно відреагували на цей пост. Мабуть саме тому Дмитро Копилов закрив від сторонніх свою сторіночку в Facebook. «Респект одеситам. Економічний бойкот - одна з кращих форм опору ворожій експансії. Бойкотуйте продукцію і послуги політиків і бізнесменів, пов'язаних з Росією», - пише журналіст Денис Казанський.


Хіти тижня. Шизофренічна пунктуація: Як крапки та коми можуть видати психічно хвору людину

четвер, 27 лютий 2020, 1:00

Діагноз, природно, може поставити лише кваліфікований фахівець, але є нюанси, на які варто звернути увагу. На думку графологів, якщо людина ставить крапки замість ком, вона, швидше за все, має чітке, добре структуроване мислення. Використання крапки з ...

Хіти тижня. Епідемія на Апенінах: В Італії кількість заражених коронавірусом стрімко зростає

четвер, 27 лютий 2020, 0:35

В країні зафіксовано вже 50 випадків зараження новим коронавірусом Covid-19. Як передає ANSA, найбільша кількість хворих наразі в Ломбардії – 39. Крім того, 11 осіб заразилися в регіоні Венето, передають Патріоти України. Ще одного пацієнта з симптомам...