
У Чернівцях судинні хірурги видалили з ноги та живота жінки, що перехворіла коронавірусом, величезний метровий тромб. Про це повідомляє ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня" у Facebook, передають Патріоти України.
За словами лікарів, тотальний тромбоз рук або ніг буває часто у тих, хто перехворів коронавірусом. Так, 4 листопада з артерій живота та лівої ноги жінки судинні хірурги видалили тромб довжиною понад один метр. Ця патологія перекривала стегнову, підколінну та гомілкові артерії пацієнтки.
Жительку Чернівців привезли на "швидкій" після того, як вона поскаржилася на біль та оніміння лівої ноги, а також артеріальний тиск 200/100 мм рт. ст. протягом 4-5 днів. Якщо би лікарі не видалили цей величезний тромб, то жінка могла втратити ногу. Наразі з нею все добре, операція була успішною.
Хірурги попередили, що є декілька симптомів на ранніх стадіях утворення тромбу, після яких важливо терміново звертатися до лікаря:


Крихітні кристали, що містяться в метеориті, розповіли про приховану епоху в історії руйнівних зіткнень у Сонячній системі. Частинки дуже малі, їх неможливо розгледіти без мікроскопа, але вчені під керівництвом планетолога Керолін Кроу з Університету К...
З досягненням пенсійного віку, крім виплати пенсії, в українців з’являється право на різні доплати. Втім, багато громадян можуть і не знати, чи враховуються ці надбавки Пенсійним фондом України. Щоб дізнатися, які додаткові гроші має виплачувати держав...