
У Чернівцях судинні хірурги видалили з ноги та живота жінки, що перехворіла коронавірусом, величезний метровий тромб. Про це повідомляє ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня" у Facebook, передають Патріоти України.
За словами лікарів, тотальний тромбоз рук або ніг буває часто у тих, хто перехворів коронавірусом. Так, 4 листопада з артерій живота та лівої ноги жінки судинні хірурги видалили тромб довжиною понад один метр. Ця патологія перекривала стегнову, підколінну та гомілкові артерії пацієнтки.
Жительку Чернівців привезли на "швидкій" після того, як вона поскаржилася на біль та оніміння лівої ноги, а також артеріальний тиск 200/100 мм рт. ст. протягом 4-5 днів. Якщо би лікарі не видалили цей величезний тромб, то жінка могла втратити ногу. Наразі з нею все добре, операція була успішною.
Хірурги попередили, що є декілька симптомів на ранніх стадіях утворення тромбу, після яких важливо терміново звертатися до лікаря:


За часів задекларованої загальної рівності радянські громадяни все одно знаходили способи продемонструвати свій високий соціальний статус. Оцінити фінансове становище родини можна було з першого погляду на її житло, предмети інтер'єру, гардероб чи наяв...
Для призначення пенсії в Україні ключову роль відіграє страховий стаж, а не лише записи в трудовій книжці, передають Патріоти України. Після 1 січня 2004 року до стажу зараховують лише періоди, за які сплачувалися страхові внески, нагадали у Пенсійному...