
У Чернівцях судинні хірурги видалили з ноги та живота жінки, що перехворіла коронавірусом, величезний метровий тромб. Про це повідомляє ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня" у Facebook, передають Патріоти України.
За словами лікарів, тотальний тромбоз рук або ніг буває часто у тих, хто перехворів коронавірусом. Так, 4 листопада з артерій живота та лівої ноги жінки судинні хірурги видалили тромб довжиною понад один метр. Ця патологія перекривала стегнову, підколінну та гомілкові артерії пацієнтки.
Жительку Чернівців привезли на "швидкій" після того, як вона поскаржилася на біль та оніміння лівої ноги, а також артеріальний тиск 200/100 мм рт. ст. протягом 4-5 днів. Якщо би лікарі не видалили цей величезний тромб, то жінка могла втратити ногу. Наразі з нею все добре, операція була успішною.
Хірурги попередили, що є декілька симптомів на ранніх стадіях утворення тромбу, після яких важливо терміново звертатися до лікаря:


Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...