
У Чернівцях судинні хірурги видалили з ноги та живота жінки, що перехворіла коронавірусом, величезний метровий тромб. Про це повідомляє ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня" у Facebook, передають Патріоти України.
За словами лікарів, тотальний тромбоз рук або ніг буває часто у тих, хто перехворів коронавірусом. Так, 4 листопада з артерій живота та лівої ноги жінки судинні хірурги видалили тромб довжиною понад один метр. Ця патологія перекривала стегнову, підколінну та гомілкові артерії пацієнтки.
Жительку Чернівців привезли на "швидкій" після того, як вона поскаржилася на біль та оніміння лівої ноги, а також артеріальний тиск 200/100 мм рт. ст. протягом 4-5 днів. Якщо би лікарі не видалили цей величезний тромб, то жінка могла втратити ногу. Наразі з нею все добре, операція була успішною.
Хірурги попередили, що є декілька симптомів на ранніх стадіях утворення тромбу, після яких важливо терміново звертатися до лікаря:


Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...