Хіти тижня. Друзі по "цеху" ігнорують нещасного інваліда: Розбитий інсультом Борис Моїсеєв опинився на межі бідності

Всі свої фінансові заощадження артист витратив на лікування.

Колись шалено популярний співак Борис Моїсеєв опинився на межі бідності. Артист не виходить з дому і живе тільки на рідкісні авторські відрахування. Про це розповіла росЗМІ адвокат Тамара Пухова, передають Патріоти України.

Після перенесеного інсульту Моїсеєв не з'являється на світських заходах і зіркових тусовках, а за останній рік його стан ще більше погіршився. Артист практично прикутий до ліжка. "Ніякого просвіту в стані його здоров'я немає", - підмітила Пухова.

Всі свої фінансові заощадження артист витратив на лікування. Зараз Моїсеєву ледь вистачає грошей на продукти. За словами Пухової, колеги по цеху ніяк не допомагають співаку. Ніхто із зоряної тусовки не надсилає артисту гроші, все про нього забули. Як стверджує Пухова, зараз Борису Мойсеєву потрібно тільки увагу і догляд.

Знахідки вражають! Археологи виявили в Чорнобилі унікальні артефакти віком 8 тисяч років (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 10:08

У Чорнобильській зоні відчуження археологи виявили унікальні артефакти часів Київської Русі-України, а також набагато більш давні матеріали, які відносяться до епохи неоліту і датуються 5-6 тисячоліттям до нашої ери, передають Патріоти України. Вчені в...

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.