Хіти тижня. Дуже незручна правда: Архівне відео параду в Москві з гітлерівськими військовими в травні 1941 року

У День Перемоги над фашизмом 9 травня в мережі нагадали, як у Москві проводили військовий парад на Красній площі навесні 1941 року разом з військовими гітлерівської армії - через півтора року після початку Другої світової війни, і за півтора місяця до нападу Німеччини з союзниками на СРСР. Рідкісні архівні кадри опублікував активіст і медіаексперт Олександр Іванов у своєму Facebook, передають Патріоти України.

Йдеться про парад, проведений 1 травня 1941 року. Захід проходив пишно й урочисто, на трибуні була присутня вся "верхівка" радвлади, в тому числі генсек Сталін і Молотов, нарком закордонних справ СРСР, який 23 серпня 1939-го підписав у Москві угоду про ненапад між Німеччиною і Радянським Союзом (пакт Молотова - Ріббентропа).

"Це відео ви не побачите ні в російських, і навіть ні в українських ЗМІ. Парад на Красній площі 1 травня 1941 року. Друга світова війна, яку разом розпочали Німеччина і Росія з окупації Польщі, вже триває більше півтора року. На парад прибули німецькі військові на чолі з високопоставленими офіцерами Вермахту.", - пише Іванов.

На кадрах, серед іншого, показано, як маршал і народний комісар оборони СРСР Семен Тимошенко під час параду підходив до німецьких офіцерів, які стоять на площі, потискав їм руки та віддавав честь. Як вказується у військовій біографії Тимошенка з відкритих джерел, у воєначальника в цей час вже був досвід участі у Другій світовій війні - у вересні 1939 року він очолював Український фронт під час вторгнення до Польщі.

Україні не дуже пощастить?: Суперкомп'ютер спрогнозував результати Євро 2020

вівторок, 15 червень 2021, 22:16

Суперкомп'ютер спробував спрогнозувати результати чемпіонату Європи та переможця. Якщо вірити цим прогнозом - збірна України вилетить ще задовго до фіналу, передають Патріоти України. У групі А фаворитом стане Італія, на другому місці - Туреччина, на т...

Латвія скасувала обов’язкове носіння масок на вулиці і восени навряд вже повернеться до цієї практики

вівторок, 15 червень 2021, 21:52

З 1,8 млн населення країни наразі вакцинувалося близько мільйона, і задовго до кінця літа має бути привите все доросле населення. У Латвії уряд у вівторок, 15 червня скасував вимогу використовувати маски на вулиці, де спостерігається інтенсивний рух лю...