Хіти тижня. "Дуже "вчасно". Якраз через день після скасування концерту в Одесі... Совпадєніє?": У мережі зреагували на вірш-відповідь українцям Івана Дорна (відео)

Співакові не повірили.

Фото: detector.media

Відомий український співак Іван Дорн нарешті вперше прокоментував ситуацію, що склалася навколо його персони після виходу скандального інтерв'ю з російським журналістом Юрієм Дудем. Поетичне відеозвернення до українців він опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України з посиланням на uainfo.org.

Наводимо текст повністю:

"Не смог бы никогда подумать, что все ведомые в стране

Сведут причину всех конфликтов и всей политики на мне.

Хотя тут все закономерно - я говорю "не так, як всі",

А значит будут непременно вертеть меня вокруг оси:

Выдавливать из темы строки и капать в уши самый сок

Тем, кто сидит на этом соке и не читает между строк.

В своей свободе современной я не учел всех тех людей,

Кто не свободен ежедневно посредством стен из новостей.

Те величали меня рьяно "главным предателем страны",

"Тупым уродом", "наркоманом"... Все знали, с ног до головы.

Я не оспариваю мнения, но я при этом не сдаюсь.

И к счастью или к сожалению, я музыкантом остаюсь.

Ребят, я слишком бородатый для ваших выбритых постов,

Я никогда не буду правдой для тех, кто сам не есть таков.

Пусть знают те, кто желал мне страстно "покойся с миром, Дорн Иван",

Со мной в гробу мой украинский паспорт, спрятан во внутренний карман."


Однак навіть таке звернення не змогло повністю пом'якшити ставлення до скандального співака. Так, в мережі зазначили, що Дорн звернувся до українців тільки після того, як в Одесі скасували його виступ.

"Якщо ти музикант і поза політикою - так і будь поза політикою, а не старайся догодити і тим і іншим. Он Віра Брежнєва, наприклад. Катається по обом країнам, але немає жодного висловлювання про політику, так її ніхто і не гнобить. А Іван таки дурником виявився, бач, закрутився як вуж на сковороді))))), – написала Ksenia Mur.

"Я дістаю з широкого внутрішнього карману, папірець особливо цінної ваги, дивіться телепні, я громадянин, а заробляти можна й в окупантів, – написав Valeryan Sorochinsky.

"Дуже "вчасно". Якраз через день після відміни концерту в Одесі... совпадєніє? Далі ви самі знаєте...", – написав Андрій Чайка.

"Віршами, Ваню, горю не допоможеш)), Київ сльозам не вірить))", – прокоментувала відео Olga Suzuki.Чи можуть невакциновані українці залишитись без роботи: У МОЗ дали відповідь

четвер, 5 серпень 2021, 18:56

Українцям, які не отримали щеплення проти коронавірусу, не можуть заборонити виходити на роботу. У державі не існує такого законодавства, однак працівники критичної інфраструктури повинні бути відповідальними, повідомив головний санітарний лікар Ігор К...

Розчавило вантажівкою на очах коханої: Зірка TikTok загинув у моторошній ДТП

четвер, 5 серпень 2021, 18:27

Популярний в США відеоблогер Timbo the Redneck (справжнє ім'я – Тімоті Холл) загинув в результаті моторошної дорожньо-транспортної пригоди, знімаючи відео для популярної серед молоді медіаплатформи TikTok, передають Патріоти України. Зазначається, що 1...