Хіти тижня. "Дворняга" спотворив обличчя компанії L'Oreal (фото)

Собаку актриса і модель взяла з розплідника...

Польську актрису і модель Олександру Приковську спотворив собака. Дівчина була обличчям всесвітньо відомої компанії L'Oreal. Рекламу з нею транслювали в десятках країн світу, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Пес на прізвисько Логан оскаженів і напав на господиню, безліч разів вкусивши її за обличчя. Олександра мало не позбулася ока. На щастя, її вчасно госпіталізували в одну з лікарень Варшави.33-річна модель розповіла, що притулок для тварин, в якому вона взяла пса, приховав інформацію про те, що Логан покусав жінку свого попереднього господаря.

А притулок, в свою чергу, звинуватив модель в тому, що вона була недостатньо уважна до собаки. У Логана був рак і йому потрібно більше уваги, ніж іншим собакам. "Олександра не скористалася послугами консультанта при притулку, який допомагає зблизити собаку з новим господарем", - заявила адміністрація притулку."Я боюся, що інша людина може постраждати, тому що Логан зруйнував моє обличчя, вкусив мене кілька разів, і не тільки мене, а й дочку мого сусіда, і дружину попереднього господаря ще до того, як потрапив до притулку", - додала Олександра.

Резонанс тижня. Відома по серіалах американська актриса потонула в озері під час відпочинку з сином

вівторок, 14 липень 2020, 0:35

33-річна Найя Рівера орендувала човен в середу вдень на озері Піру, на північний захід від Лос-Анджелеса. Американська актриса Найя Рівера пропала, в той час, як її чотирирічного сина знайшли в човні. Жінка зникла на озері поруч з Лос-Анджелесом, повід...

Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...