Хіти тижня. Дим від згарищ досягнув вже Казані: На всю Росію насувається екологічна катастрофа через пожежу, що охопила Сибір (відео)

Лісові пожежі майже не гасять, хоча до їх ліквідації залучені сотні рятувальників.

Росії загрожує серйозна екологічна катастрофа через лісові пожежі в Сибіру. Смог розповсюдився вже на Красноярський край та Іркутську область. Як повідомляє республіканське управління по гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища, дим з'явився через горіння лісу в Сибіру. Пожежі почалися через тридцятиградусну спеку, пориви вітру, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Димова імла спостерігається в Набережних Челнах і Нижньокамську, повідомили в управлінні. В обох містах концентрація пилу досягла гранично-допустимої норми. Також дим дістався до Казані.

Крім Татарстану дим від сибірських пожеж спостерігається в регіонах Уралу, в Пермському краї, Удмуртії і Башкирії.

У містах спостерігається сильне забруднення повітря. Про це свідчать дані сервісу CityAir, який проводить моніторинг забруднення атмосфери. За його оцінкою, в Новосибірську і Томську в останній тиждень перевищена максимальна разова гранично допустима концентрація (ГДК) шкідливих речовин в повітрі.

Крім того, площа пожежі досягла двох мільйонів гектарів, а дим дійшов до Казані.

Зазначимо, що лісові пожежі майже не гасять, хоча до їх ліквідації залучені сотні рятувальників. В основному ліси горять у важкодоступних районах, де витрати на гасіння перевищують розмір можливого збитку.

"Високооплачувана робота за кордоном": На Київщині дві жінки організували "бізнес" із продажу українок (фото, відео)

четвер, 20 січень 2022, 12:58

Правоохоронці викрили міжнародний канал торгівлі людьми, який організували дві мешканки Бориспільського району. Жінки відправляли українок за кордон, де на них чекала "робота" в публічних будинках або на курортних віллах. Про це повідомили у пресслужбі...

ОРДЛО як плацдарм для російського вторгнення

четвер, 20 січень 2022, 12:18

Традиційна тактика РФ: створення штучного прецеденту (приводу) для вторгнення, власне вторгнення – і укладання договорів спільної охорони «кордонів"» і натомість одностороннього визнання Росією даних квазіутворень. Сукупність наведених вище факторів дає п