Хіти тижня. Дим від згарищ досягнув вже Казані: На всю Росію насувається екологічна катастрофа через пожежу, що охопила Сибір (відео)

Лісові пожежі майже не гасять, хоча до їх ліквідації залучені сотні рятувальників.

Росії загрожує серйозна екологічна катастрофа через лісові пожежі в Сибіру. Смог розповсюдився вже на Красноярський край та Іркутську область. Як повідомляє республіканське управління по гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища, дим з'явився через горіння лісу в Сибіру. Пожежі почалися через тридцятиградусну спеку, пориви вітру, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Димова імла спостерігається в Набережних Челнах і Нижньокамську, повідомили в управлінні. В обох містах концентрація пилу досягла гранично-допустимої норми. Також дим дістався до Казані.

Крім Татарстану дим від сибірських пожеж спостерігається в регіонах Уралу, в Пермському краї, Удмуртії і Башкирії.

У містах спостерігається сильне забруднення повітря. Про це свідчать дані сервісу CityAir, який проводить моніторинг забруднення атмосфери. За його оцінкою, в Новосибірську і Томську в останній тиждень перевищена максимальна разова гранично допустима концентрація (ГДК) шкідливих речовин в повітрі.

Крім того, площа пожежі досягла двох мільйонів гектарів, а дим дійшов до Казані.

Зазначимо, що лісові пожежі майже не гасять, хоча до їх ліквідації залучені сотні рятувальників. В основному ліси горять у важкодоступних районах, де витрати на гасіння перевищують розмір можливого збитку.

Багаж несподівано загорівся: В аеропорту Одеси сталася вогняна НП (відео)

п’ятниця, 14 травень 2021, 13:08

У п'ятницю, 14 травня, у пасажира, який планував летіти з Одеси до Києва, в аеропорту загорівся багаж. Про це пише видання Траса-95, передають Патріоти України. О 6:55 співробітники аеропорту помітили, що з сумки у чоловіка йде дим. Чоловіка швидко вив...

Присутні затамували подих: Кіт вистрибнув із п’ятого поверху під час пожежі (відео)

п’ятниця, 14 травень 2021, 12:39

Під час пожежі в Чикаго кіт продемонстрував вражаючу здатність приземлятися на чотири лапи після стрибка з п'ятого поверху. Спритну тварину зняли на відео співробітники пожежного управління, передають Патріоти України. Крізь клуби диму в розбитому вікн...