Хіти тижня. Дивні розваги скреп: Російські розробники запускають "Симулятор бухання online" (фото)

Російська студія Kavkaz Sila Games анонсувала запуск гри "Симулятор бухання online". Судячи зі сторінки проекту в Steam, гра повинна вийти 23 жовтня, передають Патріоти України.

У грі від першої особи можна вживати спиртні напої. Компанію гравцеві можуть скласти різні персонажі, в тому числі ведмідь. З особливостей симулятора автори називають голосовий чат, збірку анекдотів і перегляд телевізора в нетверезому вигляді.

«Симулятор бухання online» – це твій ідеальний солюшен для спільного розпиття алкоголю з джентльменами. Шукай таких самих вишуканих панів, як і ти, щоб обговорити геополітичні проблеми за пляшкою горілки», – зазначають розробники.


Серед минулих ігор Kavkaz Sila Games – симулятор тюремних загадок «Є два стільця», симулятори сидіння біля під'їзду, ходіння в туалет, лежання на ліжку, чищення зубів, життя в Росії та інші.

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...

В Україні дозволили писати "росія" та "москва" з малої літери, але не усюди

четвер, 21 вересень 2023, 20:51

Написання слів "росія", "москва" та подібних з малої літери в неофіційних текстах не буде вважатись помилкою в Україні. Про це повідомила Національна комісія зі стандартів державної мови, передають Патріоти України. Зазначається, що комісія розглянула ...