Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі.

Юлія Мендель. Фото: соцмережі.

Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. Цього разу від її рук постраждала жінка – журналістка видання "Апостроф" Юлія Забєліна, передають Патріоти України.

Також журналістка оприлюднила відповідне відео та підкреслила, що Мендель постійно штовхала у бік і щось шепотіла на вухо. На опублікованих кадрах видно, як Забєліна під час перерви підходить до президента та хоче йому особисто поставити питання. Схоже, це не сподобалося Мендель, і вона взяла журналістку за руку та злегка відштовхнула її від гаранта.

"Загалом, прессекретаря Зеленського Юлію Мендель попередні історії нічому не навчили. Вчора вже я мала можливість познайомитися з нею ближче. Вважала та вважаю, що прессекретар президента повинен повидитися більш шанобливо щодо журналістів. Про що я їй вчора і сказала", – прокоментувала інцидент Забєліна.

У коментарі виданню "Букви" Забєліна розповіла, що Мендель потім її ще раз штовхнула та порекомендувала більше не ставити жодних запитань. "А коли я попросила її не штовхати мене, вона відповіла: хто вас штовхає? Звернулася до колеги з Bloomberg, мовляв, чи бачили ви, що я її відштовхнула, але та явно не хотіла брати участь в дискусії та просто промовчала", – додала вона.

За словами журналістки, вона хотіла президенту поставити коротке уточнювальне питання, і той начебто відреагував на це спокійно. "Неприємно було. В європейських країнах такого прес-секретаря звільнили б уже", – наголосила Забєліна.

У мережі поведінка Юлії Мендель викликала хвилю обурення:


"Креативна" реакція: Клієнтка "Нової пошти" на прохання надіти маску натягнула на голову труси (відео)

понеділок, 25 травень 2020, 20:14

Компанія "Нова пошта" вже прокоментувала інцидент, в якому визнала, що показане на відео дійсно відбулося в одному з відділень. В одному з Київських відділень "Нової пошти" співробітники попросили відвідувачку дотримуватися карантинних обмежень і надіт...

"Казліна ти дурна!": Андрій Богдан з песиком за 1000 євро відвідав оновлений зоопарк Києва, де оконфузився сваркою з цапом (відео)

понеділок, 25 травень 2020, 19:26

Опальний друг Зеленського надавав нещасному роганю по вухах, бо той не схотів катати на спині його собаку. Екскерівник Офісу Президента Андрій Богдан відвідав Київський зоопарк в компанії зі своєю собакою. Варто відзначити, що ексчиновник не дотримував...