Хіти тижня. Екс-ватажок "ДНР" зізнався, від кого хотів "звільнити" Україну: Мережа в люті (відео)

Колишній "міністр оборони "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркин) заявив, що основною метою війни на Донбасі було "звільнення України від української нації". Відповідне відео опублікував користувач під ніком Дуже Невгамовний у Twitter, повідомляють Патріоти України.

"У моєму ідеалі - ми повинні були створити Новоросію. Мова повинна йти про повернення всієї України, може за винятком західної, до складу російської держави. Новоросія була б першим етапом звільнення України від ось цієї, так званої, української нації", - заявив Гіркин.

Під постом з'явилися саркастичні коментарі користувачів. ""Звільнення України від української нації" - це вже навіть не фашизм. Це нацизм в чистому вигляді", "Нє, рєбя! Навіть Гітлер був набагато скромніше і порядніше!!", "Б...ь, черговий кретин. Геволюціонер багажниковий. Затих. Чує, що його скоро розміняють. Чому в моїй батьківщині така концентрація дебілів криворуких?" - в такому дусі пишуть коментатори.

"Вибачте, в Ізраїлі війна 70 років йде": Притула розповів, що заважає Україні розбагатіти (відео)

понеділок, 25 травень 2020, 9:43

Шоумен, член партії "Голос" Сергій Притула заявив, що найбільша проблема для іноземних інвестицій в Україну - це неспроможність судової системи. Таку думку він висловив в інтерв'ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України. За його словами, Україна мо...

Підготовав "гарячу помсту": Український телеведучий примушує екс-дружину пройти психологічну експертизу

понеділок, 25 травень 2020, 9:35

Телеведучий 35-річний Володимир Остапчук подав запит до опікунської служби на психологічну експертизу його колишньої дружини Олени Войченко. Шоумен розповів про це Каті Осадчій у "Світському житті", передають Патріоти України. Остапчук каже, що процес ...