Хіти тижня. Екс-ватажок "ДНР" зізнався, від кого хотів "звільнити" Україну: Мережа в люті (відео)

Колишній "міністр оборони "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркин) заявив, що основною метою війни на Донбасі було "звільнення України від української нації". Відповідне відео опублікував користувач під ніком Дуже Невгамовний у Twitter, повідомляють Патріоти України.

"У моєму ідеалі - ми повинні були створити Новоросію. Мова повинна йти про повернення всієї України, може за винятком західної, до складу російської держави. Новоросія була б першим етапом звільнення України від ось цієї, так званої, української нації", - заявив Гіркин.

Під постом з'явилися саркастичні коментарі користувачів. ""Звільнення України від української нації" - це вже навіть не фашизм. Це нацизм в чистому вигляді", "Нє, рєбя! Навіть Гітлер був набагато скромніше і порядніше!!", "Б...ь, черговий кретин. Геволюціонер багажниковий. Затих. Чує, що його скоро розміняють. Чому в моїй батьківщині така концентрація дебілів криворуких?" - в такому дусі пишуть коментатори.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...