Хіти тижня. Експерт назвав хвороби з 1100-відсотковим ризиком смерті при коронавірусі

За словами академіка, деякі захворювання збільшують ризик госпіталізації в шість разів.

Серцево-судинні захворювання ускладнюють перебіг коронавіруса, збільшуючи ризик госпіталізації в шість разів, а ймовірність смерті зростає в 12 разів або на 1100 відсотків. Про це розповів генеральний директор НМІЦ кардіології, головний позаштатний кардіолог МОЗ Росії Сергій Бойцов, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Експерт уточнив, самі по собі такі проблеми з серцем не збільшують ризик захворіти COVID-19, але можуть визначити важкий перебіг захворювання. За його словами, серцево-судинні патології зустрічаються у кожного третього госпіталізованого з коронавірусом, і вважаються найчастішими супутніми хворобами, що пов'язано з великим числом пенсіонерів серед пацієнтів.

Бойцов розповів, що при COVID-19 ризик інфаркту міокарда зростає в два-три рази в порівнянні з грипом, а ризик інсульту збільшується в шість-сім разів. Крім того, частими ускладненнями на тлі коронавіруса він назвав серцеву недостатність, порушення ритму серця, а також тромбози і міокардит.
Крім того, ймовірність летального результату при зараженні збільшується майже в дев'ять разів через ожиріння, можливість важкого перебігу хвороби зростає в сім разів, додав фахівець.

"Волосся стало дибки": Втікач-Азаров видав новий перл про українські школи

вівторок, 24 листопад 2020, 14:47

Колишній прем'єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання, передають Патріоти України. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній чиновник розповів про те, що нібито в Україні військових ЗСУ і дітей у школа...

Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:34

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України. За допомогою нової без...