Хіти тижня. Епатажна дружина ексгравця київського "Динамо" може опинитися у в'язниці

Відомий юрист Юрій Юрченко заявив, що дружині колишнього капітана київського "Динамо" Миколи Морозюка Ірині може загрожувати до трьох років в'язниці за виконання гімну України у білизні.

Ірина Морозюк

"Наруга – це образливе ставлення, грубе знущання або демонстрація зневаги. Відповідно до статті 338 Кримінального кодексу України, наруга над державними символами України карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів, арештом на строк до шести місяців або трьох років", – розповів Юрченко, передають Патріоти України з посиланням на Чемпіон.

Він також зазначив, що людина може бути притягнута до відповідальності за порушення цієї статті закону тільки в тому випадку, якщо наруга над державними символами була публічною.

Хіти тижня. "Как лечатся украинские миллионеры из Куршевеля в инфекционных боксах Александровки в Киеве", - Бутусов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 10:30

Якби наші можновладці перед вильотом подивилися джерела зараження коронавірусом, то побачили б, що лижні курорти Італії, Австрії, Франції, Німеччини стали для коронавіруса основними хабами. "Когда я буду писать сценарий фильм о коронавирусе, сюжет буде...

В Україні зросла кількість хворих на коронавірус: Дані на 3 квітня по областях

п’ятниця, 3 квітень 2020, 10:29

Станом на ранок п'ятниці, 3 квітня, в Україні офіційно підтверджено 942 випадки інфікування коронавірусом COVID-19. Про це повідомляється на сторінці Міністерства охорони здоров'я України у Facebook. Зазначається, що за добу зафіксовано 138 нових зараж...