Хіти тижня. Епоха шостого вимирання: Відомий вчений розповів, як загине людство (відео)

Російський вчений і кандидат біологічних наук Ілля Колмановський заявив, що ми зараз живемо в епоху найбільшого вимирання життя. Про це він розповів в інтерв'ю Ірині Шихман для програми "А поговорить?" на YouTube-каналі, передають Патріоти України.

"Вчені з новою силою заговорили про шосте вимирання. Ми живемо в епоху найбільшого вимирання життя, одного з шести найбільших. П'яте вивело динозаврів і морських ящірок з планети. Дуже швидко вимирають комахи, у наш час вимерло більше третини жаб, дуже швидко вимирають птахи, різні рослини... Цей набір таких різних трагедій кожного разу пов'язаний з втручанням людини", – говорить вчений.

Також Колмановський навів висловлювання одного вченого: "Мені здалася дуже цікавою думка, яку я прочитав у блозі одного вченого, який говорить: "Ми не думаємо про те, що шосте вимирання почалося з того, що ми вбили і різко скоротили різноманітність людей на планеті". Він каже: "Дивлячись на зірки, ми часто думаємо, чи зустрінемо ми десь ще розумне життя, ми не думаємо про те, що 300 тисяч років тому на цій планеті було 8 окремих цивілізацій і ми зустріли розумне життя. Зустрівши його 7 разів, ми його знищили". Ця цифра "8 видів" – вона зростає. У 21 столітті ми відкрили кілька нових видів, може бути, будемо відкривати ще нові ... І щоразу це історія загибелі цих цивілізацій".

Хіти тижня. "А решту - кожен сам...": Екснардеп показав фото лікарні для заражених коронавірусом у Вінниці

понеділок, 6 квітень 2020, 12:00

Облуплені стіни, старенькі меблі, а на ліжку навіть матрасу немає... В мережі з'явилось обурливе фото із Вінницької інфекційної лікарні, куди госпіталізовуюють хворих коронавірусом. Про це повідомляє у Telegram екс-нардеп Ігор Мосійчук, передають Патрі...

Коли в Україні закінчиться карантин: У Зеленського озвучили цікавий прогноз

понеділок, 6 квітень 2020, 11:57

В Україні для стримування поширення коронавірусу до кінця квітня ввели жорсткий карантин, однак він, ймовірно, триватиме довше. Своїм прогнозом щодо термінів карантину поділився лідер партії "Слуга народу" і перший заступник голови фракції СН в парламе...