Хіти тижня. Епоха шостого вимирання: Відомий вчений розповів, як загине людство (відео)

Російський вчений і кандидат біологічних наук Ілля Колмановський заявив, що ми зараз живемо в епоху найбільшого вимирання життя. Про це він розповів в інтерв'ю Ірині Шихман для програми "А поговорить?" на YouTube-каналі, передають Патріоти України.

"Вчені з новою силою заговорили про шосте вимирання. Ми живемо в епоху найбільшого вимирання життя, одного з шести найбільших. П'яте вивело динозаврів і морських ящірок з планети. Дуже швидко вимирають комахи, у наш час вимерло більше третини жаб, дуже швидко вимирають птахи, різні рослини... Цей набір таких різних трагедій кожного разу пов'язаний з втручанням людини", – говорить вчений.

Також Колмановський навів висловлювання одного вченого: "Мені здалася дуже цікавою думка, яку я прочитав у блозі одного вченого, який говорить: "Ми не думаємо про те, що шосте вимирання почалося з того, що ми вбили і різко скоротили різноманітність людей на планеті". Він каже: "Дивлячись на зірки, ми часто думаємо, чи зустрінемо ми десь ще розумне життя, ми не думаємо про те, що 300 тисяч років тому на цій планеті було 8 окремих цивілізацій і ми зустріли розумне життя. Зустрівши його 7 разів, ми його знищили". Ця цифра "8 видів" – вона зростає. У 21 столітті ми відкрили кілька нових видів, може бути, будемо відкривати ще нові ... І щоразу це історія загибелі цих цивілізацій".

Палац, де жила Роксолана: У Топкапи провели розкопки та знайшли дещо унікальне (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:42

У турецькій столиці Стамбулі досліджували палац Топкапи. Науковці під час підземних досліджень там виявили галерею римського періоду, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Галерея була знайдена під час надземних та підземних робі...

"Озеленення йде повним ходом": У Києві комунальники вразили пішоходів своїм ноу-хау (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:20

У Києві помітили незвичайний спосіб висадки дерев - одне з них опинилося на тротуарі біля регульованого переходу для пішоходів. Відповідні фото оприлюднено на сторінці "Київ оперативний" у Facebook, передають Патріоти України. "На проспекті Відрадному ...