Хіти тижня. "Если зашел к тебе танк с флагом, в эту страну ты не должен ехать петь": Кікабідзе про концерти в РФ

Політики та звичайний народ - не одне й те саме, але...

Вахтанг  Кікабідзе. Фото: Аргумент.

Радянський і грузинський співак Вахтанг Кікабідзе з 2008 року не їздить до Росії з концертами через військово-політичну ситуацію між Росією і Грузією. Під час інтерв'ю з українським журналістом Дмитром Гордоном на його YouTube-каналі артист висловився про Росію і заявив, що співати в країні, яка в твій будинок запустила танк, він не збирається, передають Патріоти України.

"Политика и народ – разные вещи. У меня лежит много писем с приглашениями из разных городов, люди говорят: "Это же Путин, это не мы". Все время приглашают. Но, нельзя петь тем людям, которые тебя хотят побить, имею в виду – политикам. Если зашел к тебе танк с каким-то флагом, то в эту страну ты не должен ехать петь и развлекаться. Думаю, что история все расставит на свои места", – заявив Вахтанг.

Додамо, що автор легендарного хіта "Мої роки - моє багатство" підтримує Україну у військовому конфлікті з Росією. У 2015 році співак дав сольний концерт в Києві і присвятив свій виступ Небесній сотні. У липні 2019 року Кікабідзе провів два концерти на Донбасі (Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне).

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...