Хіти тижня. "Есть вечная Любовь...": Софія Ротару поділилася зворушливим фото із покійним чоловіком

Після смерті Анатолія Євдокименка в 2002 році співачка більше не вийшла заміж.

Співачка Софія Ротару зробила в мікроблозі запис, яка здатний розчулити до сліз. На своїй сторінці в "Інстаграм" вона опублікувала чорно-біле архівне фото з покійним чоловіком Анатолієм Євдокименком, передають Патріоти України.

"Є вічна Любов ...", - підписала знімок артистка. Після смерті чоловіка в 2002 році Софія Ротару більше не вийшла заміж. Анатолій Євдокименко пішов з життя в 60 років через перенесений інсульт. Софія Михайлівна регулярно згадує покійного чоловіка в своєму мікроблозі.

Після нового фото шанувальники не змогли залишитися байдужими. "Така Ви неймовірна жінка! Захоплення і повагу викликає Ваша лебедина вірність", - коментує підписниця. "Звичайно, є Вічна Любов... Ваша сім'я цьому доказ", - пише прихильниця. "До сліз ... Вічна любов завжди з Вами, Софіє Михайлівно. Ваша сім'я гідна найглибшої поваги", - додала фанатка.

З архіву ПУ. Український школяр винайшов новий спосіб радіозв'язку: Сигнали не можна перехопити чи заглушити

п’ятниця, 3 грудень 2021, 23:30

Вінничанин 15-річний Олександр Коломієць винайшов пристрій передачі звуку через лазерний промінь. Сигнали з такого пристрою не можна перехопити чи заглушити, повідомили в сюжеті телеканалу "Віта" за листопад 2020 року, зазначають Патріоти України. Вина...

Кремль намагається представити загарбницьку війну внутрішнім конфліктом

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:56

Росія хоче посадити за стіл перемовин безпосередньо Київ, Луганськ та Донецьк і таким чином вивести себе за рамки перемовного процесу. Невипадково Росія позиціює себе як посередника, а не як учасника конфлікту. Натомість зміна цієї парадигми, а саме безпо