Хіти тижня. Фільм жахів: Український заробітчанин шокований вимогами обсервації в Польщі

Багато українців вже почали виїжджати з країни в Польщу та інші держави на заробітки.

Дмитро з Мелітополя також зібрався в Польщу, де трудився раніше кілька місяців, передають Патріоти України з посиланням на РІА Мелітополь.

Через карантин всі в'їжджаючі в країну повинні пройти процедуру ізоляції. І, на відміну від України, де можна під приводом «мені треба в АТБ або аптеку» вийти на вулицю і прогулятися, в Польщі цей номер ніяк не проходить.

Правила двотижневої обсервації Дмитру вже передав його польський агент. Мелітопольцеві вони нагадали сценарій фільму жахів «Пила-2».

"З квартири виходити не можна. Телефон обов'язково постійно тримати в руках. Кожен день на нього будуть приходити завдання, на які потрібно обов'язково зреагувати на протязі двох хвилин. У перший день завдань буде чотири. Завдання вислати або зателефонувати можуть у будь-який час доби, в тому числі серед ночі. Фото потрібно робити завжди з одного місця в кімнаті. Якщо подзвонять з невідомого номера, то слід підійти до вікна і, не відкриваючи його, помахати рукою ...", - пише Дмитро.

До речі, якщо дзвонять з невідомого номера, то це поліція. І саме їм потрібно махати в вікно рукою. Все, як кажуть, пізнається в порівнянні. І українським заробітчанам наша ізоляція може здатися раєм.

ПриватБанк знімає половину пенсії чи зарплати без дозволу: Названо випадки, коли законно позбавлять грошей

понеділок, 25 вересень 2023, 9:14

В Україні банки мають право без дозволу клієнтів списувати частину зарплати чи пенсії. Усього є кілька випадків, коли банк змушений іти на такий крок, передають Патріоти України. Як йдеться у відповіді ПриватБанку на скаргу клієнта, списувати гроші із...

Жінки і чоловіки по-різному відчувають смак алкоголю: Що дізналися вчені

понеділок, 25 вересень 2023, 8:57

Дослідники давно відзначають різницю у звичках споживання алкоголю між жінками та чоловіками та у тому, як розвивається у різних статей алкогольна залежність. І, схоже, що вони ще на крок наблизились до розгадки цієї таємниці, а значить, і відкриття еф...