Хіти тижня. Фото точно не для нервових: Вчені показали, як може виглядати людина після 25 років роботи з дому

У мережі показали, як може виглядати людина, що працює віддалено і проводить щодня багато годин за комп'ютером. Зміни, які відбудуться з його тілом за 25 років такого життя, вражають. Відповідні кадри опублікувало видання MailOnline, передають Патріоти України.

Багатьом людям через пандемію коронавірусу довелося перейти на віддалену форму роботи. Однак, якщо ця тенденція продовжиться, наслідки можуть бути плачевними.

Для того, щоб проілюструвати вплив сидячого способу життя на організм командою клінічних психологів та експертів з фітнесу була створена модель "Сьюзен". Вона "страждає" від пошкоджень шиї, випадання волосся, поганого зору, ожиріння і деформації хребта.

Людина, яка чверть століття працювала з дому може стати володарем згорблених плечей, подвійного підборіддя, ожиріння і "цифрової напруги очей" - сухих налитих кров'ю очей в результаті того, що вона цілий день дивиться в екран комп'ютера.

Хіти тижня. Психічні захворювання, аж до шизофренії: Які ризики несуть рослинні дієти

субота, 8 серпень 2020, 20:30

Перш ніж вдаватися до радикальних харчових експериментів, слід порадитися зі спеціалістом, який роз’яснить можливі наслідки та перспективи. Дефіцит поживних речовин може негативно впливати на ментальне здоров’яю Про це розповіла нутриціолог, медичний п...

З архіву ПУ. "Ти що, якась є*анута чи що?": Знайомство вульгарної дівчини з чорношкірим хлопцем у Франківську. Щось пішло не так (відео)

субота, 8 серпень 2020, 19:30

Не дуже вихована панянка спробувала звернутися до чорношкірого перехожого англійською, нахвалюючи свої принади - тітьки та дупу. Дівчина-стрімер, що толком не володіє ні англійською, ні українською вирішила позалицятись до чорношкірого хлопця, розрахов...