Хіти тижня. Гігантські потвори псують оксамитовий сезон українцям на прогрітому сонцем Азовському морі

На узбережжі Азовського моря оксамитовий сезон не тільки у відпочивальників, але й у величезних медуз, які припливли до берега. Скупчення дошкульних організмів помітили в Приморському Посаді Запорізької області, зазначають Патріоти України.

Автори відео стверджують, що сьогодні, 20 вересня, діаметр медуз досягає 30-40 см. Вони дрейфують у лінії прибою. При цьому на узбережжі панує абсолютний штиль. Про це повідомляє "РІА Мелітополь".

Відпочивальники також розповіли, що у воді можна побачити сотні мальків піленгаса - вид морських риб з сімейства кефалевих.

Нагадаємо, що в цьому курортному сезоні на Азовському морі була небувала кількість медуз, яких прибирали з пляжу навіть граблями. У Кирилівці медузи знову не давали відпочивальникам нормально покупатися в морі. Вода була переповнена морськими мешканцями і в неї було дуже неприємно заходити.

При цьому не всі відпочивальники були засмучені таким скупченням медуз біля узбережжя. У Бердянську послідовники альтернативної медицини вирішили використовувати отруту медуз собі на благо. Відпочивальники почали натиратися медузами прямо на пляжах.

Відпочивальники вважають, що медузи лікують артрит, і їх необхідно втирати у хворі місця. Потрібно тільки переконатися, що у вас немає алергії на медуз. Зовсім екзотичне застосування медуз – це кухня. В Японії та Китаї їдять медуз в смаженому, сушеному вигляді, оскільки медузи багаті вітамінами і амінокислотами.

Джерело: РБК-Україна

Знахідки вражають! Археологи виявили в Чорнобилі унікальні артефакти віком 8 тисяч років (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 10:08

У Чорнобильській зоні відчуження археологи виявили унікальні артефакти часів Київської Русі-України, а також набагато більш давні матеріали, які відносяться до епохи неоліту і датуються 5-6 тисячоліттям до нашої ери, передають Патріоти України. Вчені в...

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.