Хіти тижня. Гігантський кальмар шокував науковців (відео)

Дослідники-іхтіологи з Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США виявили в Мексиканській затоці надзвичайно величезного кальмара.

Довжина "морського чудовиська" становила 3-3,7 метра. Монстра глибин навіть вдалося зафіксувати на відео, яке опублікували на YouTube-каналі ODN, передають Патріоти України.

На відео відображено, як тварина реагує на вогники приладу, наближається до пристрою і намагається вхопити його своїми довгими щупальцями.

До речі, незважаючи на досить великі розміри, кальмари-гіганти мешкають на великій глибині і практично не піднімаються на поверхню, а тому не несуть загрози для людей.

Ситуація вкрай тривожна: У реанімаціях Івано-Франківська не залишилося місць для нових хворих з коронавірусом

вівторок, 4 серпень 2020, 18:58

У реанімаційних відділеннях двох опорних лікарень Івано-Франківська не залишилося місць для нових хворих з коронавірусом (COVID-19), передають Патріоти України. Як повідомила глава управління охорони здоров'я Марія Бойко на нараді в міськраді, яка тра...

На тілі були численні синці: На Закарпатті знайшли мертвою багатодітну матір

вівторок, 4 серпень 2020, 18:43

У ніч на вівторок, 4 серпня, селі Велика Добронь Ужгородського району від побоїв співмешканця померла 43-річна мати п'ятьох дітей. Про це повідомляє поліція Закарпатській області, передають Патріоти України. Близько третьої години ночі в поліцію від м...