
З 12 квітня популярний український оператор мобільного зв’язку Київстар вимикає пакети SMS: “Пакет 60, 20 і 30 SMS”, “Пакет 120 SMS”, “Пакет 240 SMS”, а також “SMS-пакет 150 повідомлень”, “SMS-пакет 50 повідомлень”. Абонентам Київстар, які користувалися однією із зазначених послуг, буде запропоновано пакет “150 SMS”, передають Патріоти України з посиланням на Znaj.ua.
Нова послуга сподобається тим користувачам Київстар, які активно користуються СМС. З 12 квітня пакет доступний для підключення абонентами всіх форм обслуговування незалежно від тарифного плану за ціною від 25 грн. Оператор відзначив, що ціни вказані з урахуванням всіх податків і зборів.
Таким чином, оператор оптимізує пакети SMS та підвищує ціни на них. Так, якщо до цього для контрактних абонентів “Пакет 240 SMS” обходився за 25,50 в місяць, то зараз, як бачимо, за 25 грн буде 150 СМС.
Пакетні СМС можна використовувати для відправлення на номери всіх мобільних операторів України. В першу чергу використовуються повідомлення, нараховані за умовами тарифного плану, а потім-повідомлення, нараховані за умовами пакета.
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...
В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...