Хіти тижня. Готуйте пуховики і шапки: Названо останній теплий день перед похолоданням в Україні

В Україні з 3 жовтня почнуться дощі, які охоплять в основному західну частину, і похолодання, заявила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України.

У західних регіонах температура опуститься до 11...17, на інших територіях протримається на рівні 17...24. "4 жовтня погода у столиці зміниться: похолодає і пройдуть дощі", – уточнила вона.
За словами Діденко, четвер буде найтеплішим днем по всій країні, крім західних регіонів. Далі будуть пуховики, шарфи до носа, шапки на очі і, може, рукавички", – попередила Діденко.

Від роботи чоловіки лисіють: Несподівана заява вчених

середа, 2 грудень 2020, 8:50

Усі ми знаємо, що стреси, недостатня кількість сну, незбалансований раціон, а також генетика можуть стати причиною раннього облисіння. Учені ж виявили ще одну несподівану причину. Зауважив випадіння волосся? Нове дослідження науковців пов'язує це зі зл...

Таємниці найсильнішої людини планети: "Мій стандартний сніданок - омлет з десяти яєць", - Олексій Новіков

середа, 2 грудень 2020, 8:30

У 2004 році легендарний український богатир Василь Вірастюк став першим українцем, який завоював титул найсильнішої людини планети (The World's Strongest Man). 16 років потому цей титул знову дістався українцю. "Алексей победил соперников, которые веся...