Хіти тижня. Громадяни без масок - поза законом: У КМДА прийняли нове рішення щодо зміцнення антиепідеміологічних заходів

Без медичних масок не впускатимуть у громадський транспорту столиці, що ще функціонуватиме. Вірогідно така практика поширюватиметься на муніціпальні та державні установи.

Про нововведення під час брифінгу повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, зазначають Патріоти України.

"Із завтрашнього дня допуск до пасажирського транспорту буде виключно в масках. Пасажири, у яких немає маски, не будуть допущені до перевезення пасажирським транспортом", - повідомив він.

Кількість і пасажирів у транспорті буде контролюватися зокрема співробітниками Нацполіції.

"Мені подобається": 101-річна австралійка розкрила головний секрет довголіття

понеділок, 22 червень 2026, 21:00

Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...

Якщо отримали повістку: Українцям пояснили, коли необхідно з'явитися до ТЦК

понеділок, 22 червень 2026, 20:36

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...