Хіти тижня. Громадяни без масок - поза законом: У КМДА прийняли нове рішення щодо зміцнення антиепідеміологічних заходів

Без медичних масок не впускатимуть у громадський транспорту столиці, що ще функціонуватиме. Вірогідно така практика поширюватиметься на муніціпальні та державні установи.

Про нововведення під час брифінгу повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, зазначають Патріоти України.

"Із завтрашнього дня допуск до пасажирського транспорту буде виключно в масках. Пасажири, у яких немає маски, не будуть допущені до перевезення пасажирським транспортом", - повідомив він.

Кількість і пасажирів у транспорті буде контролюватися зокрема співробітниками Нацполіції.

Червонокнижний птах прилетів за червонокнижною рибкою? - На Хортиці помітили рідкісного рожевого пелікана

вівторок, 23 червень 2026, 9:23

На заплавних озерах Острів Хортиця помітили рідкісного птаха — рожевого пелікана, який занесений до Червоної книги України. Незвичайного гостя зафіксували співробітники сектору охорони природи. Про це розповіли на сторінці у Фейсбук Національного запов...

Країна ЄС може переглянути правила для українців: Ось кому хочуть скасувати статус захисту

вівторок, 23 червень 2026, 8:57

Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...