Українців схвилювало фото дівчинки з одеського притулку "Світанок", в якому раніше розгорівся скандал через знущання вихователів і поліцейських над дітьми. Знімок розмістила на своїй сторінці в Facebook журналіст Анна Бабинець, передають Патріоти України.
"На фото - ноги дівчинки з одеського притулку "Світанок", яку били поліцейські в райвідділі. Це сталося два роки тому. Правоохоронці регулярно знущалися над дітьми з притулку. Сьогодні двоє з трьох - і далі на службі, один - під слідством", - зазначила вона.
За словами Бабинець, такі фото треба бачити, щоб розуміти: закривавлений протигаз з Кагарлика, де поліцейські поглумилися над дівчиною і побили чоловіка, не прикра випадковість, а стиль роботи. Вона підкреслила, що "копи", замість того, щоб захищати громадян, били, ґвалтували і вбивали.




У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...