Українців схвилювало фото дівчинки з одеського притулку "Світанок", в якому раніше розгорівся скандал через знущання вихователів і поліцейських над дітьми. Знімок розмістила на своїй сторінці в Facebook журналіст Анна Бабинець, передають Патріоти України.
"На фото - ноги дівчинки з одеського притулку "Світанок", яку били поліцейські в райвідділі. Це сталося два роки тому. Правоохоронці регулярно знущалися над дітьми з притулку. Сьогодні двоє з трьох - і далі на службі, один - під слідством", - зазначила вона.
За словами Бабинець, такі фото треба бачити, щоб розуміти: закривавлений протигаз з Кагарлика, де поліцейські поглумилися над дівчиною і побили чоловіка, не прикра випадковість, а стиль роботи. Вона підкреслила, що "копи", замість того, щоб захищати громадян, били, ґвалтували і вбивали.




У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...