Українців схвилювало фото дівчинки з одеського притулку "Світанок", в якому раніше розгорівся скандал через знущання вихователів і поліцейських над дітьми. Знімок розмістила на своїй сторінці в Facebook журналіст Анна Бабинець, передають Патріоти України.
"На фото - ноги дівчинки з одеського притулку "Світанок", яку били поліцейські в райвідділі. Це сталося два роки тому. Правоохоронці регулярно знущалися над дітьми з притулку. Сьогодні двоє з трьох - і далі на службі, один - під слідством", - зазначила вона.
За словами Бабинець, такі фото треба бачити, щоб розуміти: закривавлений протигаз з Кагарлика, де поліцейські поглумилися над дівчиною і побили чоловіка, не прикра випадковість, а стиль роботи. Вона підкреслила, що "копи", замість того, щоб захищати громадян, били, ґвалтували і вбивали.




На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...