Українців схвилювало фото дівчинки з одеського притулку "Світанок", в якому раніше розгорівся скандал через знущання вихователів і поліцейських над дітьми. Знімок розмістила на своїй сторінці в Facebook журналіст Анна Бабинець, передають Патріоти України.
"На фото - ноги дівчинки з одеського притулку "Світанок", яку били поліцейські в райвідділі. Це сталося два роки тому. Правоохоронці регулярно знущалися над дітьми з притулку. Сьогодні двоє з трьох - і далі на службі, один - під слідством", - зазначила вона.
За словами Бабинець, такі фото треба бачити, щоб розуміти: закривавлений протигаз з Кагарлика, де поліцейські поглумилися над дівчиною і побили чоловіка, не прикра випадковість, а стиль роботи. Вона підкреслила, що "копи", замість того, щоб захищати громадян, били, ґвалтували і вбивали.




Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...
За часів задекларованої загальної рівності радянські громадяни все одно знаходили способи продемонструвати свій високий соціальний статус. Оцінити фінансове становище родини можна було з першого погляду на її житло, предмети інтер'єру, гардероб чи наяв...