Хіти тижня. "І де таких довбо**бів роблять!?": Столичний водій шокував дикою витівкою (фото, відео)

У Києві водій легковика вирішив оригінально об'їхати затор - його авто помітили на сходинках.

Про це повідомляє "Типовий Київ" у Facebook, передають Патріоти України.

"На Шутова водій вирішив оригінально об'їхати пробку. Цікаво, куди так поспішав, що вирішив не шукати легких шляхів...", - йдеться в повідомленні.

"Красава, брат. Вносьте премію Дарвіна. У нас однозначний переможець", "Таксисти утирошние! Машина не своя не шкода!", "Премію цьому пану", "Може хто вмирав в машині або в пункті куди їхав? Це треба бути зовсім невротиком нездоровим, щоб так робити... ну або синім", - пишуть в коментарях.

У мережі, також, з'явилися фото і відео інциденту.

Хіти тижня. Коли вже час на пенсію: 91-річний Філарет зробив скандальну заяву щодо причини пандемії коронавірусу (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 9:00

Патріарх вважає, що причина коронавірусу – це гріховність людей. "Я маю на увазі, перш за все, одностатеві шлюби. І це причина коронавірусу", – сказав патріарх. Він назвав гомосексуалізм злом, за яке "Бог спалив Содом і Гоморру". Також Філарет зазначив...

То був коронавірус? В Україні вперше зафіксували спалах дивної пневмонії у січні (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 8:54

Офіційно першого хворого на коронавірус СОVID-19 в Україні виявили третього березня, але в інтернеті активно шириться інформація, що це могло статися ще на початку року, коли зокрема, лікарні в Тернопільській області були переповнені хворими на пнев...