Хіти тижня. "І нехай увесь світ зачекає...": У Кривому Розі рибалка "на посмішку" зловив двох дивовижних щук (фото)

Поблизу Кривого Рогу одному з рибалок знову посміхнулася вдача – він витяг з річки двох великих щук і зізнався, що процес риболовлі викликав у ньому сильний викид адреналіну, передають Патріоти України.

Як повідомив рибалка Ростислав Дубінін у групі "Рыбалка Кривой Рог – рыбалка в Кривом Роге" у Facebook, під час вечірньої риболовлі йому вдалося витягнути двох великих щук. При цьому йому знадобилися для цього не тільки снасті, але й гарний настрій.

"Знову Карачуни. Вирвався на вечірню рибалку. Два трофейчіка дали адреналіну. Обидві взяли за посмішку. Ну а все інше як зазвичай. Ондатри плавали, чайки атакували мій воблер, красивий захід, краса. І нехай весь світ зачекає!" – написав він.

Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...