Хіти тижня. І вакцин не треба? Британець вилікувався від коронавірусу за допомогою алкоголю і меду (фото)

25-річний британець Коннор Рід, який викладає в Ухані англійську мову для дітей, опублікував пост, в якому розповів, що йому вдалося вилікуватися від коронавірусу за допомогою алкогольного коктейлю на основі меду і віскі. Про це повідомляється в пості в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Від ліків Рід відмовився, але звернувся до перевіреного народного засобу - гарячого тодді, традиційного алкогольного напою, до складу якого входить віскі або інший міцний алкоголь і мед. Британець запевняє, що саме віскі він зобов'язаний своїм чарівним одужанням. "Це старомодний засіб, але, здається, він працює", - говорить Рід.

Лікарі зазвичай не рекомендують вживати алкогольні напої при застуді та інших респіраторних захворюваннях або лихоманці. Алкоголь має сечогінний ефект і веде до зневоднення, що більш ніж небажано. Також алкоголь у цілому є токсином для організму.

"Київ на багато століть випереджав тогочасну Західну Європу", - історик про період України-Русі (фото)

понеділок, 30 березень 2020, 8:26

Власне Київ складається із 4 частин: . – А як жили ремісники? . – Це район Подолу: там дійсно будували двоповерхові споруди. При цьому на горі була можливість робити перший поверх напівземлянкою, що давало можливість економити енергоресурси. – Що від...

В Україні святкують Теплого Олексія: Історія, прикмети та обряди

понеділок, 30 березень 2020, 8:18

В Україні 30 березня православні християни традиційно святкують день Теплого Олексія,передають Патріоти України. За народними переказами, в цей день приходить справжнє тепло і його активно зустрічають. У храмах відбуваються богослужіння. Люди моляться ...