Хіти тижня. "Я не буду стріляти в голови": Відома телеведуча йде з телеканалу ZIK через кума Путіна

Даниленко уточнила, що сьогодні її останній прямий ефір на телеканалі.

Тетяна Даниленко

17 червня, в понеділок, про своє рішення покинути телеканал ZIK, який раніше через бізнес-партнера прикупив Віктор Медведчук, повідомила телеведуча Тетяна Даниленко, передають Патріоти України.

"Останнім часом російські федеральні канали цитували ZIK, називаючи "бандерівським каналом". Якщо росіяни або їх сателіти купують щось "бандерівське", то не для того, щоб воно таким і залишалося.
"Ополченці", газ і медіа - грають ту ж роль, що і "Град", "Смерч", "Торнадо". Тільки медіа - зброя більш підступна. Вона вбиває всіх відразу. Я не буду стріляти в голови", - написала на своїй сторінці в Facebook телеведуча.Відзначимо, на телеканалі ZIK Даниленко почала працювати в березні 2017 року.

З архіву ПУ. Скрепа на скрепу: Забіяка з "Оплоту", котрий п'яним на День десантника у Москві бив пику покійному телепропагандисту, відреагував на його самогубство

неділя, 15 грудень 2019, 10:00

Причиною суїциду колеги називають любовний трикутник. Про те, як вплинуло побиття річної давнини на вразливого юнака посеред мирної Москви від рук не «українського фашиста», а захисника «руского міра», його колеги по пропаганді тепер воліють мовчати.

Смерть чатувала на туристів: Через виверження вулкану в Новій Зеландії загинуло 15 осіб

неділя, 15 грудень 2019, 9:55

Шокована країна Півдня Тихого океану підбиває трагічні підсумки виверження, котре сталося 9 грудня на острові Вайт-Айленд. Кількість жертв зросла до 15 осіб, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Радіо свобода". Як повідомляється, тіла двох лю...