Хіти тижня. "Я сейчас здесь все раз...": Люта "яжематір" накинулася на перукаря через зачіску до 1 вересня (відео)

Напередодні шкільної лінійки мати восьмирічного хлопчика влаштувала великий скандал.

Зачіска до 1 вересня виявилася справжнім "ящиком Пандори". На думку матері, за модну стрижку хлопчика зажадали занадто багато грошей, зазначають Патріоти України.

Жінка буквально накинулася на майстра, який попросив за роботу 250 рублів. Дитині поклали завитки, виголили боки в стилі фейд з високою лінією переходу до кучерявого волосся, яке звисає на обличчя. Однак матері, яка відійшла на певний час в магазин, результат здався жахливим.

До того ж вона не очікувала, що "причесати пацана" так само дорого, як постригти жінку. Містянка кричала, що платити не буде, бо її сина "оболванили". Свідком конфлікту став місцевий журналіст. Перукар стверджував, що зробив роботу якісно і вказав на прейскурант. У відповідь мати з усією злістю жбурнула необхідну суму і грюкнула дверима.

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча використовує в побуті посуд, внесений до спадщини ЮНЕСКО (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 17:00

Катя Осадча оприлюднила у соцмережі натюрморт, знятий удома. На знімку зображено букет хризантем у вазі і гарбуз в об'ємній посудині, свічку в керамічному свічнику і фігурку віслючка. "Тепер, коли більше часу проводимо вдома, є нагода приділити увагу д...

Пугачова подарувала онукам розкішні квартири в Москві

середа, 28 жовтень 2020, 16:44

Не так давно у відомої радянської і російської співачки Алли Пугачової народилася онучка. Як виявилося, артистка активно допомагає родині свого племінника Владислава. Вона вилікувала його від наркоманії, а тепер купила квартиру його синові Жені, пише К...