Хіти тижня. "Я шкодую": Дівчина, яка спалила прапор України в Кам'янському, записала відео із вибаченнями

У Кам'янському на Дніпропетровщині 21 вересня дівчина-підліток спалила прапорець України під регіт своїх друзів. Через день після цього в мережі оприлюднили відео, на якому вона вибачається за свій вчинок, повідомляють Патріоти України.

Дівчина говорить, що "щиро розкаюється" та обіцяє так більше не робити. Проте в дописі висловили недовіру до таких вибачень, які роблять під примусом. На початку відео зловмисниця каже свої паспортні дані. Виявилося, що їй приблизно 15 років (народилася у 2006 році). "Я шкодую про свій вчинок, щодо прапора. Обіцяю більше такого не робити", – сказала неповнолітня.

Слід зазначити, що в коментарях до запису люди не надто позитивно поставилися до цього. Користувачі писали, що цього недостатньо, а також говорили про те, що немає сенсу в таких вибаченнях, оскільки схожі події траплятимуться й надалі. При цьому обурені цим інцидентом громадяни будуть звертатися до правоохоронців з вимогою покарати цю дівчинку, а також її батьків, які "не забезпечили її належним вихованням".

Навіть не намагайтеся протестувати: 8 повсякденних речей, які люблять усі коти

субота, 16 жовтень 2021, 0:32

Усі коти унікальні і можуть любити чи не любити різні речі. Втім, є фундаментальні 8 речей, які характерні для 99% муркотунів. За стереотипом, більшість котів не любить купатися, пилосос, їзду в авто і собачий гавкіт. Якщо ж хтось і ставиться до цього ...

З архіву ПУ. Чоловік на карантині вирішив вирощувати картоплю, але до такого врожаю він був не готовий (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:30

30-річний британець на ім'я Тім Аріс від нудьги на карантині почав вирощувати картоплю, моркву та інші овочі. Ось тільки до чого призведе ця затія, чоловік навіть не здогадувався, передають Патріоти України. . Копаючи город, агроном-любитель натрапив н...