Хіти тижня. "Я вообще хочу замуж... Я же не знала, что нельзя в этот ****ый Крым... ": Росіянка, котрій заборонили в'їзд в Україну, влаштувала в київському аеропорту "виставу" (відео)

Росіянка намагалася за хабар потрапити в Україну

Росіянка влаштувала в київському аеропорту "виставу": я хочу заміж (відео)

Росіянка намагалася підкупити прикордонника в київському аеропорту "Жуляни", який не пропускав її через державний кордон через незаконне відвідування окупованого Криму. Жінка пропонувала співробітникові ДПС хабар у розмірі 500 доларів.
У підсумку порушниці заборонили в'їзд в Україну на 3 роки, після чого відправили зворотним рейсом.

Держприкордонслужба опублікувала на своєму YouTube-каналі відео, як громадянка РФ влаштувала "виставу" в аеропорту, розповідаючи про незнання про санкції за поїздку на кримський півострів через закриті пункти пропуску, а також про своє бажання укласти шлюб.

"Я вообще хочу замуж... Я же не знала, что нельзя в этот ***ый Крым, я бы не полетела.. я же из России, не из Украины" - вмовляє жінка прикордонника.

На відмову від хабара вона пропонує заплатити штраф. Співробітник ДПС пояснює жінці, що такий не передбачено, просить сісти і обіцяє поспілкуватися з її молодим чоловіком, коли той підійде.

Також повідомляється, що того ж дня в пункті пропуску "Бориспіль" намагався дати хабар громадянин Таджикистану, якому відмовили у праві перетину кордону через неналежне підтвердження фінансового забезпечення. Іноземець намагався "купити" право в'їзду в Україну за 200 доларів.

Джерело: РБК-Україна

"Однажды наш танкист подбил вражеский танк Т-64 и увидел в прицел, как экипаж спасается бегством. Он мог их добить, но не стал этого делать. Экипаж не выжил - их накрыли свои же", - ветеран АТО

понеділок, 17 лютий 2020, 7:22

"Каждый год в феврале в Украине традиционно вспоминают трагическую дату - годовщину выхода военных из дебальцевского окружения. Бои за Дебальцево, развернувшиеся ровно 5 лет назад, привели к потере самого крупного железнодорожного узла Левобережья", - ...

"На логіку грошей не дали": У Росії осоромилися з "фєєричним" будівництвом дороги (відео)

понеділок, 17 лютий 2020, 6:53

У російській Пермі за 99 мільйонів рублів ($1,4 млн) побудували дорогу для громадського транспорту. Але проблем жителів "наддержави" це не вирішило - по ній відразу ж заборонили їздити. Ситуація сталася в районі Заострівка, який є практично околицею об...