Хіти тижня. "Я за АТОшника тебе рот до ушей разорву. У меня отец там свою жизнь оставил": У Дніпрі дівчина зчепилась з хамом-маршрутником через військового інваліда (відео)

В маршрутке Днепра произошел конфликт из-за ветерана АТО, потерявшего ногу на Донбассе. ВИДЕО

У Дніпрі у час пік спалахнув скандал в одній з маршруток. За інваліда заступилася відчайдушна дівчина, і в почався конфлікт, зазначають Патріоти України. Ось як про це пише "Реальний Лівобережний". Далі мовою оригіналу.

"Я за АТОшніка тобі рот до вух розірву. У мене батько там своє життя залишив. Ти знаєш, скільки у мене там друзів загинуло?", - .

"Утро в 136-й маршрутке. Ситуация практически дошла до драки. Всё началось с того, что водитель резко отреагировал на предоставленное пассажиром удостоверение УБД. Как выяснилось, он инвалид, у него нет одной ноги", – говорится в сообщении.
За ветерана заступилася дівчина, і в маршрутці почався конфлікт.

"Я за АТОшника тебе рот до ушей разорву. У меня отец там свою жизнь оставил. Ты знаешь, сколько у меня там друзей погибло?", – чути голос відчайдухи.

"Ця влада дістала": Розлючені безробіттям та безгрошів'ям росіяни розгромили крамницю з харчами (відео)

неділя, 5 квітень 2020, 18:56

У Росії на тлі масового поширення коронавірусу, а також викликаної санкціями через війну з Україною й падінням попиту на вуглеводні економічної кризи і продовження "неробочого" місяця почалися погроми. У російському місті Ульянівськ (Поволжя) невідомі ...

Хіти тижня. Між біологічною зброєю і природним фактором: Вчені з'ясували справжнє походження небезпечного коронавірусу з Китаю

неділя, 5 квітень 2020, 18:30

Новий коронавірус SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19, має всі ознаки виникнення в природі, а не в лабораторії. У новому дослідженні, опублікованому в журналі Nature Medicine, вчені порівняли генетичні дані SARS-CoV-2 з даними інших коронав...