Хіти тижня. "Я закривався в туалеті, щоб ...": Відомий український артист ошелешив зізнанням про нервовий зрив

Гучна слава, що звалилася на Андрія Данилка, спочатку подобалася артисту, а через певний час стала сильно нервувати і набридати йому. Він при будь-якому зручному приводі намагався не виходити з готелю.

Артист Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки колись підкорив всю Україну. За його словами, великого щастя це не принесло, а викликало напади депресії і ностальгію за спокійного життя. Для того, щоб піти від настирливих прихильниць, Андрію доводилося ховатися в туалеті, передають Патріоти України з посианням на СТБ.

Ведучим програми "Неймовірна правда про зірок" Андрій Данилко дав відверте інтерв'ю.
На початку своєї кар'єри Андрій Данилко тільки приїхав до Києва, мріяв про велику сцену, квартиру в столиці і славу. Це потім буде відомість і депресія.
Андрій Данилко не відрізнявся в школі великою старанністю. Принагідно завжди намагався знайти виправдання своїй ліні і прогулам. Для того, щоб піти на випускний в костюмі, йому зібрали гроші всією школою. Його мама дуже старалася дати синові освіту. Завдяки мамі здійснилася і його мрія про художню школу.

В середині 90-х років з'являється образ Вєрки Сердючки. Він швидко стає популярним. А про справжнього Андрія Данилка забувають, що дуже сильно діє на психіку і викликає депресію. Поїздка на Євробачення дала можливість іноземному глядачеві оцінити талант Андрія. Слава і гроші не принесли задоволення від роботи, а ще більше занурили в тугу. Від нервів погіршується здоров'я, це проявилося в шкірному висипі на обличчі виконавця. Доводилося ховатися в туалеті, щоб не зустрічатися з шанувальниками.

За лаштунками Данилко ставав похмурим і самотнім. Тому він прийняв рішення про закінчення нескінченних гастролів і завершення концертної діяльності.

Не пропустіть! Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 10:39

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковано у журналі Alzheimer's & Dementia, передають Па...

Британські науковці виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 9:05

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковані у журналі Alzheimer's & Dementia. В експеримен...