Хіти тижня. "Я знаю, що ви мене читаєте": Яна Червона перед загибеллю залишила послання найманцям

Жінка незадовго до трагічної загибелі посадила город і особливо переживала за "часник від нечистої сили".

Яна Червона. Фото: соцмережі.

Українська військова Яна Червона перед смертю залишила неоднозначне послання бойовикам. Його написала на своїй сторінці у Facebook 18 березня, передають Патріоти України.

"Сепарня дрібна... Я ж знаю, що ви мене "читаєте". Так от, не дай Бог, на мій город ненавмисно плюхнеться хоча б ваша 82 і помне мені мій часник від нечистої сили", - написала за 2 тижні до смерті Яна Червона.

Жінка в зоні ООС висадила тоді цибулю та часник. У неї з'явилося дивне бажання побачити знову засіяні поля та квітучі луки. Їй волонтери навіть прислали різне насіння квітів та овочів.

На фронті у жінки був досить незвичайний позивний – "Відьма". За її словами, ця ідея належала її подрузі. Яну так прозвали за вміння передчувати біду.

Сама вона зізнавалася, що подібним умінням володіють багато військових, які перебувають в зоні збройного конфлікту. Коли вона поверталася у блінджаж, її завжди зустрічали чорні коти.

Фінський художник намалював картину "Пам'яті українського героя" (фото)

субота, 25 березень 2023, 23:53

Фінський художник Кай Стенвалл зобразив Героя України Олександра Мацієвського в останні секунди його життя, яке окупанти обірвали після слів «Слава Україні». Портрет захисника з’явився у Instagram митця, передають Патріоти України. Кай Стенвалл прослав...

На обличчя... натягнули маску за допомогою штучного інтелекту: Українські актори вимагають не випускати в ефір СТБ серіал із росіянином

субота, 25 березень 2023, 23:43

На телеканалі СТБ стартує показ серіалу «Останній лист коханого». Одну з головних ролей в кінокартині зіграв російський артист Прохор Дубравін. За допомогою дипфейку його обличчя замінили на українського актора Дмитра Саранскова. Українські актори закл...