Хіти тижня. "Ядерні фугаси": У РФ влаштували істерику через Україну

Російські пропагандисти прирівняли українські атомні електростанції до "ядерних фугасів", які вкрай небезпечні у випадку гіпотетичного вторгнення РФ на територію України, повідомляють Патріоти України.

"Не варто забувати про чотири АЕС: Запорізьку, Рівненську, Хмельницьку та Південно-Українську. Вони і в мирний час являють собою серйозну небезпеку, оскільки українці допускають порушення у технології їхньої експлуатації. А у воєнний час це, по суті, чотири ядерні фугаси великої уражаючої потужності", —-пише рупор Кремля "НВО".

За інформацією видання, російська армія за можливого вторгнення може розраховувати на лояльність населення Лівобережжя. У публікації наголошується, що все, що має Україна, "це погано навчена і настільки ж погано озброєна піхота, декілька сотень старих танків і допотопна артилерія".

Водночас видання зазначає, що підрахунок українських сухопутних сил не дає справжнього уявлення про те, як можуть розвиватися події російсько-української війни.

"У випадку вторгнення російське командування може розраховувати на лояльність населення тільки Лівобережної України, а також південних областей (Одеської, Миколаївської і Херсонської). Населення великої частини правого берега, особливо північного заходу країни, напевно буде партизанити. Уявімо, Росія захопила Україну, виникає запитання, що робити зі зруйнованою країною, адже у Москви немає ресурсів для її відновлення. І нарешті, Заходу все одно, хто влаштує війну, агресором буде оголошена саме Москва, а це забезпечить надійну ізоляцію Росії на довгу перспективу", — пише рупор Кремля.

Кінець епохи бідності, або щось на кшалт того, для двох категорій пенсіонерів: Соцвиплати значно збільшать вже у серпні

субота, 24 липень 2021, 6:30

З початку липня в Україні збільшилося пенсійне забезпечення для двох категорій пенсіонерів: учасників бойових дій і громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Ліга...

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...