
У мережі показали обурливе фото того, як в українських аптеках наживаються на жителях України. Про це написав у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України.
Автор звернув увагу на антисептик в одній із аптек Білої Церкви, на ціннику вказано, що він коштує 100 гривень. Для такого маленького флакона це дійсно багато.
Через коронавірус та введення карантину, в країні виник дефіцит масок та антибактеріальних засобів, тож ціни різко піднялись. Він пише, що незважаючи на суспільну паніку очікував людяності від підприємців та рішучих та впевнених дій від чиновників.
"У мене розпач, безвихідь, паніка? Ні, це прикра реальність. Це моя особиста точка зору і вона можливо помилкова, але я вірю що все буде Україна. І можливо хтось з них прочитає цей пост і в його душі щось "йокне" і він нарешті зробить висновок. А фото з однієї Білоцерківської аптеки з цінником на антисептик", - написав офіцер ЗСУ.

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...