
У мережі показали обурливе фото того, як в українських аптеках наживаються на жителях України. Про це написав у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України.
Автор звернув увагу на антисептик в одній із аптек Білої Церкви, на ціннику вказано, що він коштує 100 гривень. Для такого маленького флакона це дійсно багато.
Через коронавірус та введення карантину, в країні виник дефіцит масок та антибактеріальних засобів, тож ціни різко піднялись. Він пише, що незважаючи на суспільну паніку очікував людяності від підприємців та рішучих та впевнених дій від чиновників.
"У мене розпач, безвихідь, паніка? Ні, це прикра реальність. Це моя особиста точка зору і вона можливо помилкова, але я вірю що все буде Україна. І можливо хтось з них прочитає цей пост і в його душі щось "йокне" і він нарешті зробить висновок. А фото з однієї Білоцерківської аптеки з цінником на антисептик", - написав офіцер ЗСУ.

У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...