Хіти тижня. Як на вулицях літнього Києва знімали зимовий "Чорнобиль" (фото, відео)

​Серіал "Чорнобиль" від американської компанії HBO знімали на різних локаціях, в тому числі і в Україні.

Нещодавно в мережі опублікували фото і відео знімального процесу серіалу, в яких можна побачити житловий масив Троєщина в Києві. Кадри опублікував киянин Дмитро Бондаренко, передають Патріоти України.

Відзначимо, що в одній зі сцен серіалу, де у Людмили, дружини загиблого при ліквідації катастрофи на Чорнобильській АЕС пожежного, починаються перейми, зображене місто взимку. А зйомки проходили в червні 2018 року на вулиці Лисківська.

Для того, щоб перетворити літній Київ у зимовий, декоратори нанесли на пустир між висотками штучний сніг і розмістили там лавочки.Також киянин опублікував відео, де видно процес нанесення штучного снігу в літньому Києві.

Спека дає про себе знати: У Києві ввели екстрені відключення світла

четвер, 25 червень 2026, 12:28

Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...

У Росії заявили, що співжиття без реєстрації шлюбу становить "загрозу нацбезпеці"

четвер, 25 червень 2026, 11:30

У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...