
Українська телеведуча Леся Нікітюк потролила свою колегу Ольгу Фреймут за її "уроки етикету", які вона час від часу публікує в мережі, передають Патріоти України.
У своїх коротких роликах Фреймут розповідає, як варто поводитися справжній пані. Наприклад, вона демонструвала, як правильно сякатися за столом і їсти хліб руками. Нікітюк, зі свого боку, на особистій сторінці в Instagram cпародіювала Ольгу та показала, як "правильно" їсти вареники з вишнею.
Так, на кадрах Леся спочатку відкусила шматок вареника, з якого сік потік по її руках. Зірка підкреслила, що це неправильно, а правильно класти виріб у рот повністю. Потім ведуча з набитим ротом зазначила, що це "прості правила етикету з Лесею Нікітюк".

"Ці правила повинен знати кожен!" – жартома підкреслила телеведуча.
Її прихильники в мережі зазначили, що сам ролик вийшов дуже смішним і з вдалим тролінгом Фреймут.
"Ну ти даєш! Усе правильно і весело. Десь затупала ніжками Фреймут", – відзначили коментатори.
"Після такого Фреймут нервово курить збоку", – додали вони.



У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...