Хіти тижня. "Як у кіно про маніяків": Мережу розбурхало фото захисних заходів в аптеці у Львові

Аптеку всередині перетворили на захищений бокс, розмежувавши покупців і продавців стіною з щільної плівки.

Загальноукраїнські захисні заходи, введені на час карантину через коронавірус, багатьом компаніям здалися недостатніми. Так, деякі точки вирішили запускати в приміщення не більше дев'яти осіб одночасно, а в поштових відділеннях жовтим скотчем розмітили підлогу, щоб відвідувачі не забували про дистанції, зазначають Патріоти України.
Далі всіх пішли в аптечній мережі «Копійка». У Львові аптеку всередині перетворили на захищений бокс, розмежувавши покупців і продавців стіною з щільної плівки. Додатково захистити дівчат-провізорів від вірусу покликані ватно-марлеві пов'язки. Незважаючи на те, що вони знаходяться в умовно чистій зоні, касири не знімають маски під час роботи.

У соцмережах немає єдиної думки з приводу нововведень в аптеці. Деяким перетворений аптечний зал нагадав популярний серіал про маніяка. Деякі вважають, що було б простіше налагодити продаж потрібних ліків через віконце в двері. Є й ті, хто відноситься до вжитим заходам з розумінням і схваленням.

В Україні знову підскочила захворюваність на коронавірус: Дані МОЗ на 3 червня (карта, відео)

середа, 3 червень 2020, 9:57

Станом на ранок середи, 3 червня, в Україні офіційно зареєстрували 24 823 випадки інфікування коронавірусом (COVID-19). За минулу добу в країні виявлено 483 нових заражених. Про це свідчать дані, що містяться на сайті Кабміну. Пізніше нові дані озвучив...

"Посмотрите, как российские оккупанты в Крыму с помощью масштабной и агрессивной милитари-пропаганды отбирают у детей украинскую идентичность", - Кримський бандерівець (фото)

середа, 3 червень 2020, 9:31

Премьер Канады Джастин Трюдо заявил: "Россия была исключена из G7 после того, как вторглась в Крым несколько лет назад. Она все еще не соблюдает международные правила и нормы, поэтому она - вне формата G7 и останется вне его и в будущем", - пише у своє...