Хіти тижня. "Як у кіно про маніяків": Мережу розбурхало фото захисних заходів в аптеці у Львові

Аптеку всередині перетворили на захищений бокс, розмежувавши покупців і продавців стіною з щільної плівки.

Загальноукраїнські захисні заходи, введені на час карантину через коронавірус, багатьом компаніям здалися недостатніми. Так, деякі точки вирішили запускати в приміщення не більше дев'яти осіб одночасно, а в поштових відділеннях жовтим скотчем розмітили підлогу, щоб відвідувачі не забували про дистанції, зазначають Патріоти України.
Далі всіх пішли в аптечній мережі «Копійка». У Львові аптеку всередині перетворили на захищений бокс, розмежувавши покупців і продавців стіною з щільної плівки. Додатково захистити дівчат-провізорів від вірусу покликані ватно-марлеві пов'язки. Незважаючи на те, що вони знаходяться в умовно чистій зоні, касири не знімають маски під час роботи.

У соцмережах немає єдиної думки з приводу нововведень в аптеці. Деяким перетворений аптечний зал нагадав популярний серіал про маніяка. Деякі вважають, що було б простіше налагодити продаж потрібних ліків через віконце в двері. Є й ті, хто відноситься до вжитим заходам з розумінням і схваленням.

Лагідна українізація, або Обслуговуйте державною мовою, будь ласка: 16 січня набула чинності 30 стаття мовного закону

субота, 16 січень 2021, 8:40

Наголошується, клієнт сфери послуг може і надалі спілкуватись зручною для нього мовою, котру здатний зрозуміти представник сервісу. Сьогодні, 16 січня, набула чинності 30 стаття мовного закону, яка зобов'язує усіх постачальників послуг в Україні комуні...

Нових хворих менше, ніж тих, хто захворів впродовж доби: Степанов оприлюднив дані перебігу пандемії в Україні на 16 січня

субота, 16 січень 2021, 8:25

Як стверджує міністр станом на 16 січня 2021 року в Україні зафіксовано 7 729 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 . Зокрема, захворіли 245 дітей та 369 медпрацівників. Одужало за добу, зідно звіту, 9 792 особи, зазначають Патріоти України.