Хіти тижня. "Якби це була русалка, я б був вражений менше": Рибалка зрадів кльову, але швидко змінив думку (відео)

Рибалка із Південної Кароліни (США) ловив камбалу в солончаку, коли відчув клювання. Чоловік знімав риболовлю на камеру, і вже приготувався до ефектних кадрів, повідомляють Патріоти України.

"Я думаю, що зловив ската", - задоволено пробурмотів він. На жаль, ніякого ската на гачку не було. Виявилося, він зачепив величезного алігатора розміром до 2,5 метрів. "Ну справи, це не скат! - вигукнув він. - Сюрприз-сюрприз!"

Коли рептилія-вбивця зникла в каламутній воді, він пожартував: "Хтось хоче допомогти мені повернути мій джиг-спінінг?". Незабаром хижак ще раз з'явився на поверхні з гачком у задній лівій лапі. На щастя, алігаторові вдалося вирвався на свободу, після чого рибалка зітхнув з полегшенням і зміг забрати свої снасті.

У коментарі Myrtle Beach Online він сказав, що хоча більше 500 разів рибалив в цьому районі, ніколи не виловлював нічого подібного. "Я був настільки здивований, коли він з'явився! Якби це була русалка, я б здивувався менше", - сказав він.

Хоча алігатори в основному прісноводні істоти, вони можуть відходити від гирла річок і протягом декількох годин знаходитися в солоній воді. Там вони полюють на крабів, скатів і навіть акул.

Відключення електроенергії триватимуть: Українцям розповіли про новорічні гірлянди, які не потребують напруги в мережі

неділя, 27 листопад 2022, 10:56

Через пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури внаслідок ракетних обстрілів РФ, в Україні запроваджено як планові, так і аварійні відключення електроенергії, передають Патріоти України. Та попри все, українці все-таки прагнуть, хоч скромно, ал...

''Маскарад'' не спрацював: Бійці батальйону ім. Шейха Мансура упіймали окупанта, який вбрався у жіноче (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 10:23

Добровольці з чеченського батальйону імені Шейха Мансура впіймали чергового російського окупанта. Військовий злочинець країни-агресора РФ намагався щосили стати непоміченим та заразом зігрітися, але в нього нічого не вийшло, передають Патріоти України....