Хіти тижня. "Якщо вважають гідним убити - убийте, спаліть, будь ласка. Я прийму все", - мати вбивці Даші Лук'яненко

Сім'я Миколи Тарасова, який зізнався у вбивстві 11-річної Даші Лук'яненко в Іванівці Одеської області, не прийшла на похорон дівчинки, оскільки односельці попередили, що їм там будуть не раді.

Марія Тарасова

Місцеві жителі не приховують своїх емоцій. "Люди б їх порвали тут", – розповіла одна із присутніх на трагічному заході Тамара Виноградова, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Мати підозрюваного Марія Тарасова каже, що хотіла прийти, проте її зупинили. "Я хотіла до людей вийти. Нехай вони зі мною зроблять, якщо вважають гідним убити – убийте, спаліть, будь ласка. Я прийму все, що вирішать люди", – попросила жінка.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...