Медики лікарні Альберта-Швайцера в ході дослідження 2,5 тис. рентгенівських знімків заявили, що перші пацієнти з ознаками коронавірусу могли з'явитися у Франції ще в листопаді 2019 року. Про це пише Le Parisien, передають Патріоти України.
"Типові аномалії легень, викликані COVID-19", - описав лікар-рентгенолог Мішель Шмідт знімок флюорографії, зроблений 16 листопада.
При цьому ще 12 підозрілих випадків він з колегами виявив в грудні і 16 - в січні. Тоді як самі ранні знімки з тих, що вони вивчили, були датовані 15 жовтня.
За словами медиків, тепер їм належить зв'язатися з усіма пацієнтами, чиї знімки вони визнали підозрілими, і розпитати їх про контакти і поїздки в той період, а також взяти необхідні аналізи.
"Це ретроспективне дослідження - відмінна ідея для розуміння поширення хвороби. Однак без мазків з носа та аналізів крові буде досить важко гарантовано підтвердити наявність інфекції в цей період", - говорить президент Товариства рентгенографії грудної клітини професор Антуан Халіл.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...