Медики лікарні Альберта-Швайцера в ході дослідження 2,5 тис. рентгенівських знімків заявили, що перші пацієнти з ознаками коронавірусу могли з'явитися у Франції ще в листопаді 2019 року. Про це пише Le Parisien, передають Патріоти України.
"Типові аномалії легень, викликані COVID-19", - описав лікар-рентгенолог Мішель Шмідт знімок флюорографії, зроблений 16 листопада.
При цьому ще 12 підозрілих випадків він з колегами виявив в грудні і 16 - в січні. Тоді як самі ранні знімки з тих, що вони вивчили, були датовані 15 жовтня.
За словами медиків, тепер їм належить зв'язатися з усіма пацієнтами, чиї знімки вони визнали підозрілими, і розпитати їх про контакти і поїздки в той період, а також взяти необхідні аналізи.
"Це ретроспективне дослідження - відмінна ідея для розуміння поширення хвороби. Однак без мазків з носа та аналізів крові буде досить важко гарантовано підтвердити наявність інфекції в цей період", - говорить президент Товариства рентгенографії грудної клітини професор Антуан Халіл.
В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...