Хіти тижня. Яку країну Європи і коли вперше атакував коронавірус: Вчені приголомшили заявою

Медики лікарні Альберта-Швайцера в ході дослідження 2,5 тис. рентгенівських знімків заявили, що перші пацієнти з ознаками коронавірусу могли з'явитися у Франції ще в листопаді 2019 року. Про це пише Le Parisien, передають Патріоти України.

"Типові аномалії легень, викликані COVID-19", - описав лікар-рентгенолог Мішель Шмідт знімок флюорографії, зроблений 16 листопада.

При цьому ще 12 підозрілих випадків він з колегами виявив в грудні і 16 - в січні. Тоді як самі ранні знімки з тих, що вони вивчили, були датовані 15 жовтня.

За словами медиків, тепер їм належить зв'язатися з усіма пацієнтами, чиї знімки вони визнали підозрілими, і розпитати їх про контакти і поїздки в той період, а також взяти необхідні аналізи.

"Це ретроспективне дослідження - відмінна ідея для розуміння поширення хвороби. Однак без мазків з носа та аналізів крові буде досить важко гарантовано підтвердити наявність інфекції в цей період", - говорить президент Товариства рентгенографії грудної клітини професор Антуан Халіл.

Нагороджений посмертно: Із загиблим Героєм України Тарасом Матвіївим попрощалися в 24-ій ОМБр (фото)

понеділок, 13 липень 2020, 21:45

З молодшим лейтенантом 24-ї ОМБр Тарасом Матвіївим, який загинув на Донбасі, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України, попрощалися в рідній бригаді. Про це повідомили на офіційній сторінці бригади у Фейсбуці, передають Патріот...

Двоє дітей залишилися без батька: На Донбасі загинув десантник з Одеської області (фото)

понеділок, 13 липень 2020, 20:57

32-річний Євген Чумаченко загинув в результаті прицільного ворожого обстрілу позицій українських військ. «Командування та особовий склад військової частини висловлює слова щирого співчуття і підтримки сім'ї та поділяє біль втрати. Сприймаємо вашу непер...