Медики лікарні Альберта-Швайцера в ході дослідження 2,5 тис. рентгенівських знімків заявили, що перші пацієнти з ознаками коронавірусу могли з'явитися у Франції ще в листопаді 2019 року. Про це пише Le Parisien, передають Патріоти України.
"Типові аномалії легень, викликані COVID-19", - описав лікар-рентгенолог Мішель Шмідт знімок флюорографії, зроблений 16 листопада.
При цьому ще 12 підозрілих випадків він з колегами виявив в грудні і 16 - в січні. Тоді як самі ранні знімки з тих, що вони вивчили, були датовані 15 жовтня.
За словами медиків, тепер їм належить зв'язатися з усіма пацієнтами, чиї знімки вони визнали підозрілими, і розпитати їх про контакти і поїздки в той період, а також взяти необхідні аналізи.
"Це ретроспективне дослідження - відмінна ідея для розуміння поширення хвороби. Однак без мазків з носа та аналізів крові буде досить важко гарантовано підтвердити наявність інфекції в цей період", - говорить президент Товариства рентгенографії грудної клітини професор Антуан Халіл.
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...