Хіти тижня. Якутський шаман, що виганяє Путіна, набирає популярності в РФ (відео)

Як прийде в Москву і "вижене Путіна", говорить уродженець Якутії, "на всій планеті встановиться 1000 років благоденства і спокою".

Уже п'ять місяців шаман Олександр Габишев з Якутська йде по трасах на Москву: там він збирається "вигнати" з Кремля і планети президента країни-окупанта Володимира Путіна. Про це йдеться в сюжеті російського каналу Дождь, в якому видно, наскільки популярні ідеї чоловіки "в народі", передають Патріоти України.

Габишев називає Путіна "породженням темних сил", "демоном, якого природа зовсім не любить", і уточнює: з таким простими методами вже не впоратися, потрібна містична сила шамана-воїна.

"Там де він - там катаклізми, якісь теракти. Він прибулець. Не наш. Не землянин. Його оточення - це заблудлі люди. Половину народу в оману ввів, тому його друге ім'я - Лукавий. Він сильний в цьому", - вважає Габишев.
Прискоритися і прибути до Кремля раніше не вийде: чоловік каже, що "Бог велить пішки йти". Вийшов він 6 березня, а прийти має намір в серпні 2021-го: "Іду постійно по дорозі і ритуал роблю. Очищаю природу і людей, так".

Хіти тижня. "Дядьку, я зараз таку бесіду з тобою проведу, що тебе звідси винесуть": Як школяр займався вихованням представників вишів, які хотіли говорити російською, - блогер

неділя, 28 лютий 2021, 21:00

"Днями, 18 лютого 2021-го, з моїм сином Михайлом, учнем 11 школи в м. Дніпро, сталася дуже неприємна ситуація. До школи під час уроку з математики завітала група у складі семи представників військових вищих навчальних закладів з усієї України. Всі одяг...