Хіти тижня. Якутський шаман, що виганяє Путіна, набирає популярності в РФ (відео)

Як прийде в Москву і "вижене Путіна", говорить уродженець Якутії, "на всій планеті встановиться 1000 років благоденства і спокою".

Уже п'ять місяців шаман Олександр Габишев з Якутська йде по трасах на Москву: там він збирається "вигнати" з Кремля і планети президента країни-окупанта Володимира Путіна. Про це йдеться в сюжеті російського каналу Дождь, в якому видно, наскільки популярні ідеї чоловіки "в народі", передають Патріоти України.

Габишев називає Путіна "породженням темних сил", "демоном, якого природа зовсім не любить", і уточнює: з таким простими методами вже не впоратися, потрібна містична сила шамана-воїна.

"Там де він - там катаклізми, якісь теракти. Він прибулець. Не наш. Не землянин. Його оточення - це заблудлі люди. Половину народу в оману ввів, тому його друге ім'я - Лукавий. Він сильний в цьому", - вважає Габишев.
Прискоритися і прибути до Кремля раніше не вийде: чоловік каже, що "Бог велить пішки йти". Вийшов він 6 березня, а прийти має намір в серпні 2021-го: "Іду постійно по дорозі і ритуал роблю. Очищаю природу і людей, так".

Порушник спочатку не так припаркувався, потім наїхав патрульному на ногу: У Києві "копи" жорстко покарали злощасного водія (відео 16+)

неділя, 19 січень 2020, 8:40

У Києві поліцейські жорстко затримали порушника правил дорожнього руху, який спочатку неправильно припаркувався, а після наїхав одному з поліцейських на ногу. Про це повідомляє Telegram-канал "Україна 18+", не уточнюючи, коли саме стався цей інцидент, ...

"Не стареют душой ветераны": У Києві "пов'язали" п'яного екс-голову ДАІ, при затриманні той чинив відчайдушний опір

неділя, 19 січень 2020, 8:24

Щоб втихомирити неадекватного гуляку знадобилось кілька екіпажів патрульної поліції. У Києві нібито за водіння в нетверезому стані затримали полковника і колишнього начальника ДАІ Олександра Єршова. Про це повідомили активісти на сторінці групи "PITBUL...