Хіти тижня. Якутський шаман, що виганяє Путіна, набирає популярності в РФ (відео)

Як прийде в Москву і "вижене Путіна", говорить уродженець Якутії, "на всій планеті встановиться 1000 років благоденства і спокою".

Уже п'ять місяців шаман Олександр Габишев з Якутська йде по трасах на Москву: там він збирається "вигнати" з Кремля і планети президента країни-окупанта Володимира Путіна. Про це йдеться в сюжеті російського каналу Дождь, в якому видно, наскільки популярні ідеї чоловіки "в народі", передають Патріоти України.

Габишев називає Путіна "породженням темних сил", "демоном, якого природа зовсім не любить", і уточнює: з таким простими методами вже не впоратися, потрібна містична сила шамана-воїна.

"Там де він - там катаклізми, якісь теракти. Він прибулець. Не наш. Не землянин. Його оточення - це заблудлі люди. Половину народу в оману ввів, тому його друге ім'я - Лукавий. Він сильний в цьому", - вважає Габишев.
Прискоритися і прибути до Кремля раніше не вийде: чоловік каже, що "Бог велить пішки йти". Вийшов він 6 березня, а прийти має намір в серпні 2021-го: "Іду постійно по дорозі і ритуал роблю. Очищаю природу і людей, так".

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...

"Зробив багато добра для людей, і люди за ним пішли": Виборці Лозінського виправдали його за вбивство (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 16:12

Жінка зазначила, що "в Києві депутати теж убивають людей". Жителі Підвисоцької об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області розповіли, чому обрали головою ОТГ засудженого за вбивство колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Як йд...