Хіти тижня. Яну Дугар підставили: Ветеран АТО висунула несподівану версію щодо вбивства Шеремета (фото)

Учасницю вбивства Шеремета, могли вже видати Росії, повісивши справу на "стрілочників"

Ветеран АТО Маруся Звіробій назвала ймовірне ім'я жінки, замість якої в справі вбивства журналіста Павла Шеремета звинувачують Яну Дугар. Про це в своєму Telegram-каналі написав учасник війни на Донбасі Олександр Грамарчук (Грім), передають Патріоти України.

"Від Марусі Звіробій: Опа опа опа, а хто у нас знайшовся? Яна Дугар кажете? Знайомтеся, розвідниця у справі Шеремета, Юлія Просолова, саме замість неї підставили військового медика Яну Дугар", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що зовнішність і фігура Яни Дугар не відповідає зовнішності жінки на відео, зате вона повністю збігається із зовнішністю Юлії Просолової, яка раніше була визнана винною у вбивстві полковника СБУ Олександра Хараберюша. Вона стала однією з тих, кого Україна віддала Росії за програмою обміну полоненими.

Крім того Просолова причетна до поширення фейку про те, що її нібито ґвалтували і катували "українські карателі".

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...