Хіти тижня. Є що приховувати: Іран пішов на несподіваний крок з чорними ящиками літака МАУ

Іран не передасть чорні ящики літака авіаліній МАУ, який розбився біля Тегерана, компанії-авіабудівнику Boeing, передають Патріоти України.

Поки що невідомо, куди Іран відправить ящики, щоб проаналізувати дані. Відмова передати чорні ящики Boeing пов'язана з тим, що додаток HP 13 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію 1944 року говорить про те, що держава місця трагічної події призначає розслідування обставин авіаційної події та несе відповідальність за проведення такого розслідування.

Однак вона може передати цілком або частково проведення цього розслідування іншій державі або регіональній організації з розслідування авіаційних подій та інцидентів за взаємною домовленістю та згодою.

Хіти тижня. "Мне твое УБД до ж*пы, я тебя туда не посылал": У Києві водій маршрутки грубо відмовив у проїзді ветерану АТО (фото)

четвер, 4 червень 2020, 3:00

У четвер, 28 травня, водій маршрутки №317а "ст. м. Харківська - Бориспіль" у грубій формі відмовив у проїзді учаснику АТО на Донбасі. Як повідомила в Facebook дружина атошніка Інна Ольхова, мотивом відмови було: "Мені твоє посвідчення учасника бойових ...

Хіти тижня. Не треба влаштовувати "реаліті-шоу": Репер Серьога відповів на звинувачення екс-дружини у викраденні дітей

четвер, 4 червень 2020, 2:00

Репер Серьога прокоментував гучний скандал після звинувачень колишньої дружини Поліни Ололо в тому, що музикант забрав синів і перешкоджає їх спілкування з матір'ю. Після її звинувачень Сергій Пархоменко три місяці зберігав мовчання щодо цього питання...