Хіти тижня. Європа стане безлюдною: Виявлено масштабну загрозу

Глобальне потепління веде до танення сибірської вічної мерзлоти, що призводить до виділення великої кількості вуглекислого газу.

Це може привести до того, що Європа стане безлюдною, пише ZDF з посиланням на геофізика Сергія Зимова, передають Патріоти України.

Німецький телеканал розповів про експеримент Зимова, який він проводить з сином в Арктиці, і назвав цей експеримент важливим для майбутнього всього світу.

"Ці мікроби спали майже 50 тис. років. Тепер вони прокидаються. Я практично чую, як вони дихають. І вони пахнуть. Організми тут же починають харчуватися. В процесі вони перетворюють вуглець в вуглекислий газ. В нашому регіоні її (вічної мерзлоти) так багато, що, якщо все розтане, клімат в Європі стане безлюдним", – зазначив він.

Відзначається, що у вічній мерзлоті в Арктиці вдвічі більше вуглецю, ніж у всій земній атмосфері.

Свої розрахунки Зимов перевіряє на практиці і вже 20 років відтворює умови льодовикового періоду на території розміром приблизно з Ліхтенштейн. З сином він зрубав тут всі дерева, посадив доісторичні трави, розвів стада яків, бізонів і зубрів. Всі ці тварини повинні сповільнити глобальне потепління.

"У грудні тут лежить товстий шар снігу. Він ізолює грунт від холоду. У пошуках трави коні копаються в снігу і притоптують його. Тож вічна мерзлота взимку краще промерзає. А це в свою чергу захищає її від танення в літній період", – розповів Зимов.

"Специально для "царей": Мережу шокував ремонт поліклініки в Криму (фото)

понеділок, 20 січень 2020, 6:10

У місті Севастополь (окупований Росією Крим) "відремонтували" будівлю дитячої поліклініки на вулиці Леніна, насправді нічого не зробивши та повісивши жахливий банер із намальованим фасадом будинку, вікнами та балконами. Про це повідомив офіцер ЗСУ Анат...

"Чорні дні близько": Астролог попередив про небезпеку

понеділок, 20 січень 2020, 5:45

Наступного тижня до 22 числа буде гарний час для важливих зустрічей, угод і покупок, а потім почнуться найскладніші дні місячного циклу - дні Гекати, або чорні дні, розповів астролог Влад Росс, передають Патріоти України. Чорні дні будуть 23-25 січня. ...