Хіти тижня. Їй було всього 45 років: Померла відома російська актриса

Світлана Обидина зіграла в таких відомих серіалах і фільмах, як "Вулиці розбитих ліхтарів-1", "Острів", "Мажор-3", "Довлатов", "Дуелянт", "Петербург. Тільки по любові" та інші.

Померла відома російська актриса Світлана Обідіна. Їй було всього 45 років. Про смерть російської актриси написав у Facebook режисер Олексій Герман, передають Патріоти України.

"Померла прекрасна актриса Світлана Обідіна. Жах. Нещодавно про неї згадував. Вічна пам'ять. Вже неясно, ковід, не ковід, але мруть і мруть навколо", - написав Герман.

Про причини смерті артистки не повідомляється.

Світлана Обідіна

Світлана Обидина зіграла в таких відомих серіалах і фільмах, як "Вулиці розбитих ліхтарів-1", "Острів", "Мажор-3", "Довлатов", "Дуелянт", "Петербург. Тільки по любові" та інші.

Усього вона взяла участь у 51 проєкті за свою творчу кар'єру. Працювала в театрах "Невеликий драматичний театр" з 1999 по 2017 рік, а в останні роки життя в театрі "Балтійський дім" (2017 - 2020).

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...