Хіти тижня. Її секрет довголіття виявився дуже простим: Найстарішій жінці у світі виповнилося 119 років

У неділю, 2 січня, супердовгожительці з Японії Кане Танакі виповнилося 119 років. Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, вона є найстарішою жінкою у світі на сьогоднішній день. Примітно, що японка пережила три епідемії: Іспанський грип (1918-1920), епідемію SARS-CoV (2003-2004), COVID-19, а також дві світові війни, наслідки атомної бомби Нагасакі і навіть рак у віці 103 років. Про це повідомляє видання La Repubblicа, передають Патріоти України.

Сьогодні жінка проживає в будинку для людей похилого віку в місті Ніігата. Вона все ще веде досить активний спосіб життя, здійснюючи короткі прогулянки коридорами установи. Її хобі – каліграфія та математичний аналіз.

Жінка харчується рисом, рибою та супом, а також п'є багато води. Такої дієти вона дотримується з того часу, як їй виповнилося 112 років. Довгожителька не втомлюється повторювати, що сім'я означає для неї все, а міцний сон – її секрет довголіття.

У віці 103 років у Танакі діагностували рак товстої кишки, але завдяки своєчасній операції у Токіо вона вижила. У 2010 році, коли їй було 107 років, її син написав про неї книгу "У добрі та погані часи, 107 років", в якій розповідається про її життя та довголіття.

Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 18:22

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України. Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Півде...

Народила дитину без черепа: У Польщі від українки приховали важку патологію плоду і заборонили робити аборт

понеділок, 26 вересень 2022, 12:44

Громадянка України в Польщі народила мертву дитину з важкою патологією.Все через те, що лікарі приховали патологію у дитини та не дали жінці зробити аборт. Історію українки Марії Яворської розповідають "Факти". . Марія переїхала до Польщі 2 роки тому...