Хіти тижня. Її секрет довголіття виявився дуже простим: Найстарішій жінці у світі виповнилося 119 років

У неділю, 2 січня, супердовгожительці з Японії Кане Танакі виповнилося 119 років. Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, вона є найстарішою жінкою у світі на сьогоднішній день. Примітно, що японка пережила три епідемії: Іспанський грип (1918-1920), епідемію SARS-CoV (2003-2004), COVID-19, а також дві світові війни, наслідки атомної бомби Нагасакі і навіть рак у віці 103 років. Про це повідомляє видання La Repubblicа, передають Патріоти України.

Сьогодні жінка проживає в будинку для людей похилого віку в місті Ніігата. Вона все ще веде досить активний спосіб життя, здійснюючи короткі прогулянки коридорами установи. Її хобі – каліграфія та математичний аналіз.

Жінка харчується рисом, рибою та супом, а також п'є багато води. Такої дієти вона дотримується з того часу, як їй виповнилося 112 років. Довгожителька не втомлюється повторювати, що сім'я означає для неї все, а міцний сон – її секрет довголіття.

У віці 103 років у Танакі діагностували рак товстої кишки, але завдяки своєчасній операції у Токіо вона вижила. У 2010 році, коли їй було 107 років, її син написав про неї книгу "У добрі та погані часи, 107 років", в якій розповідається про її життя та довголіття.

Ні, не для наруги: В Одесі хлопець знімав прапори України

понеділок, 30 січень 2023, 23:27

В Одесі затримали 22-річного хлопця, які зняв з фасадів будинків 13 прапорів України. Він пояснив, що планував продати стяги на ринку. Про це повідомили в Нацполіції Одеської області, передають Патріоти України. Хлопця затримав комендантський патруль. ...

Краса потребує "жертв"? Дочка Елвіса Преслі передчасно померла через... дієту

понеділок, 30 січень 2023, 21:42

Дочка Елвіса Преслі Ліза Марі перед смертю сиділа на небезпечній дієті. Це і могло її вбити. 54-річна Ліза Марі сильно підірвала своє здоров'я, намагаючись схуднути до церемонії нагородження "Золотий глобус", повідомляють Патріоти України. "За 2 місяці...